Golf devam mı yoksa Polo Lounge Otomatik yada 308 Otomatik mi?

Golf Devam,Polo 1.2 Tsi Lounge Otomatik,308

• Kullanılan toplam oy
    30
  • Anket kapatılmış .

Baho_34

Katılımcı Üye

İsim
Mert Bahadır
2013 Golf 7 1.4 tsi Highline Manuel 90 bin km de. Ergoactive masajlı ısıtmalı koltuklar. Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi ayrıca fabrikasyon alarm mevcut aracımda. Ekonomik durumlardan dolayı daha az vergi ve yakıt tüketimi için Polo 1.2 tsi Lounge gibi yada 308 1.2 gibi araba düşüncem var. Aracım için 30 bin masraf ettim aracın bobini hariç herşeyini yeniledim 🤭 hiç otomatik aracım olmadı. Sizlerin fikirlerini almak istiyorum. Saygılarımla.

Golf dünyanın en iyi arabası değil evet ancak "attan inip eşeğe binmek" deyimine karşılık gelen bir seçmece..

Seçeneklere (mevcut) Golf'ü eklememelisiniz. Yoksa kapı hep Golf'e çıkar.
Elde bir Golf olduğunu düşünmezsek ve
tek odak nokta otomatik olması ise polo tercih edilebilir. En azından benzer noktaları var. Ve satmak istenirse otomatik Polo'nun satılışı kolaydır.
Bu demek olmuyor ki 308 tercih edilmez.

Son düzenleme:
2013 Golf 7 1.4 tsi Highline Manuel 90 bin km de. Ergoactive masajlı ısıtmalı koltuklar. Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi ayrıca fabrikasyon alarm mevcut aracımda. Ekonomik durumlardan dolayı daha az vergi ve yakıt tüketimi için Polo 1.2 tsi Lounge gibi yada 308 1.2 gibi araba düşüncem var. Aracım için 30 bin masraf ettim aracın bobini hariç herşeyini yeniledim 🤭 hiç otomatik aracım olmadı. Sizlerin fikirlerini almak istiyorum. Saygılarımla.
Hocam 1.2 Tsi golf aracım oldu iki adet. Polo 1.2 tsi dsg belki aynı belki biraz daha az yakacaktır. Vergi durumunu polonun yılına göre hesap etmek lazım. 1.4 tsi tüketimi ,1.2 tsi'ye göre yakıt olarak aşırı km yapmıyorsanız anlamlı bir fark oluşturmayacaktır.
Cebinize bu işin sonunda bir bütçe kalacaksa ve ihtiyaç varsa değişim olabilir. Haricindeki eldeki araçla devam etmek mantıklı olur diye düşünüyorum.

Geri
Üst Alt