Golf MK6 kauçuk paspas hakkında

mygolfcar

Yeni Üye
İsim
Gürhan
Arkadaşlar merhaba,

Golf MKVI ( 2009-2012 ) aracımın sürücü kısmındaki paspasın artık parçalanması sonucunda, ekonomik olması açısından uzun süredir ikinci el alışveriş sitelerinden orijinal kauçuk paspas seti bakıyorum fakat çok nadiren bulunan bir ürün olduğu için bu konuda pek başarılı olamadım. Bu sitelerde de genelde 7-7.5 uyumlu kauçuk paspaslar fazlası ile mevcut. Sizlere sormak istediğim ise, Golf 7-7.5 için üretilen bir orijinal bir kauçuk paspas Golf Mk6 ' ya olur mu, yani klipsleri tam karşılar mı? Açıkçası bu konuda çok emin olmadığımdan satın alma aşamasında tereddütte kalıyorum. Aranızda bu konuyu tecrübe eden, deneyenler varsa fikirlerinize açığım. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Arkadaşlar merhaba,

Golf MKVI ( 2009-2012 ) aracımın sürücü kısmındaki paspasın artık parçalanması sonucunda, ekonomik olması açısından uzun süredir ikinci el alışveriş sitelerinden orijinal kauçuk paspas seti bakıyorum fakat çok nadiren bulunan bir ürün olduğu için bu konuda pek başarılı olamadım. Bu sitelerde de genelde 7-7.5 uyumlu kauçuk paspaslar fazlası ile mevcut. Sizlere sormak istediğim ise, Golf 7-7.5 için üretilen bir orijinal bir kauçuk paspas Golf Mk6 ' ya olur mu, yani klipsleri tam karşılar mı? Açıkçası bu konuda çok emin olmadığımdan satın alma aşamasında tereddütte kalıyorum. Aranızda bu konuyu tecrübe eden, deneyenler varsa fikirlerinize açığım. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

7.5 aracımda s dizayn paspas kullanıyorum. Memnunum, tavsiye ederim.

https://www.s-dizayn.com/urun/vw-golf-6-4d-havuzlu-paspas-bagaj-havuzu-seti-2009-2012

• Beğen
Tepkiler: SCC
Arkadaşlar merhaba,

Beylikdüzü tarafına yolunuz düşerse bendeki orijinal MK7 kauçuk paspaslar ile deneyebiliriz.

@frknyldrm

Üstad tavsiyeniz için teşekkür ederim. Bahsettiğiniz paspası, kullanıcı olumlu yorumları nedeni ile yakın takibime zaten önceden almıştım, fakat ben daha çok orijinal çıkma olması taraftarı olduğum için bu vesile Golf 7-7.5 için üretilen bir orijinal bir kauçuk paspası Golf Mk6 ' da daha önce deneyip tecrübe edenler varsa ( Klips yuvalarının tam karşılanması , sürüş emniyeti açısından kaydırma yapmaması gibi ) onların da yorumlarına açığım.

@psychoengineer

İzmir'deyim, yine de davetiniz için teşekkür ederim dostum

Geri
Üst Alt