Golf 7.5 Orjinal High Kayar Led veya Orjinal 7.5 Comfort Stop Arıyorum

Ofarukko

Katılımcı Üye

İsim
Ömer faruk
Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi elimdeki kayar ledin sağ dışı problemli bildiğiniz gibi. O yüzden şu an orjinal highline kayar led stop veya 7.5 comfort stop arıyorum özelden mesaj yolu ile teklif iletirseniz sevinirim :)

Bu ilde biri var ise baktır fiyat uygun…

Ekli dosyalar

• BEC3B812-03C2-4A37-9A85-9082529D9010.jpeg
    BEC3B812-03C2-4A37-9A85-9082529D9010.jpeg
    114.9 KB · Görüntüleme: 55
Bu ilde biri var ise baktır fiyat uygun…
Sakın almayın. Bu ilan hem yurtdışı sitelerinden resmi alınmış ilan hemde UK stop yani sis farı arkada sağda solda yok. Muayeneden kalınır. Biz bu arkadaşı çok araştırdık böyle bir dükkan yok tüm ilanları fake

Sakın almayın. Bu ilan hem yurtdışı sitelerinden resmi alınmış ilan hemde UK stop yani sis farı arkada sağda solda yok. Muayeneden kalınır. Biz bu arkadaşı çok araştırdık böyle bir dükkan yok tüm ilanları fake

Sahtekarlar çok fazla dikkat etmek lazım… sağol uyarın için…

Bu adam problem abi ben bi ara konuştum güvenemedim yok depodan getircez edecez felan dedi kalsın o zaman dedim janta dönmüştüm

Hocam.allahtan uyardiniz ben alicaktim bu kişiden fakat konuşmaları felan şüphe uyandırdı. Kararsızdim iyiki almamisim. Tskler

7.5 Highline Kayar Stop Temin Edildi. Soketleri sipariş geçtim soketler gelince montajı yapıcam :) Konu Kilit

Geri
Üst Alt