Discover Pro Harman MIB2'den MIB2.5'a Dönüşüm (Yazılım Değiştirme)

Gule güle kullanın. Gayet güzel olmuş. Elinde mib2 harman olanlar için guzel bir seçenek olmuş.Tabi yukseltme sirasinda cihazin gümleme riski yoksa.
Kendi açımdan degerlendirecek olursam; mib2 harman unite alip mib 2.5 a yukseltmek yerine, dogrudan mib 2.5 alip kullanmayi tercih ederdim. Çünkü fiyat olarak zaten kafa kafaya denk gelir. 
Teşekkür ederim hocam ama kafa kafaya gelmiyor maalesef. Bana şimdiye kadarki maliyeti 7000 7500 civarı oldu bu fiyata 2.5 yok heralde.

Gümleme riski iş bilmeyen birinin elindeyse gümleyebilir tabi normal crack yaparkende gümleyebilir.

Teşekkür ederim hocam ama kafa kafaya gelmiyor maalesef. Bana şimdiye kadarki maliyeti 7000 7500 civarı oldu bu fiyata 2.5 yok heralde.

Gümleme riski iş bilmeyen birinin elindeyse gümleyebilir tabi normal crack yaparkende gümleyebilir.
Hayırlı olsun hocam. Cok iyi fiyata gelmiş. Mib2 harman uniteyi ne kadara temin ettiniz? Ucuza denk gelmis sanirim. Cunku piyasada 6 bin civari sadece unite diye biliyorum. Benim hesabim ona gore oldugundan oyle soyledim. Tekrardan gule gule kullanın 

Hayırlı olsun hocam. Cok iyi fiyata gelmiş. Mib2 harman uniteyi ne kadara temin ettiniz? Ucuza denk gelmis sanirim. Cunku piyasada 6 bin civari sadece unite diye biliyorum. Benim hesabim ona gore oldugundan oyle soyledim. Tekrardan gule gule kullanın 
Teşekkür ederim hocam 840C Li ünite ile takasa girmiştim üstüne para verdim zulal abiden almıştım ama 6 binden daha uyguna gelmişti

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

En can alıcı soruyu sorayım o zaman, bu işlemin bedeli nedir?

@kralmali Ben göremedim o zaman ekranı. resimleri varmı ? NAV tuşu onun altında APP tuşu olan şu ekrandanmı ? 

image.png

[mention=12366]kralmali[/mention] Ben göremedim o zaman ekranı. resimleri varmı ? NAV tuşu onun altında APP tuşu olan şu ekrandanmı ? 
/monthly_2021_10/image.png.53d7011b6e041ffb071bc91eb6aca201.png
c26edf52f548001fff6d30dc1244c7fa.jpg

Evet Hocam Nav tuşunun altında app tuşu var.

@kralmali hocam, unitenin parca kodu yazan kisminda suan ne yaziyor acaba? Eski kodu mu yaziyor? Yoksa 5na li bir kod mu geldi oraya da?

Geri
Üst Alt