Gaziantep’ten Selamlar

Ucak biletleri ucuzlasa yine gidicem antep turuna tatlisini yerim

Hos geldiniz
Abi antep’ten geçtim gece 12,kaleye gittim bu saatte de olsa güzel ciğer yerim dedim.Ciğerci mustafa açıktı girdim girmez olaydım ((:) ciğerden soğudum.
İnstagram’da bir yer görmüştüm süperdi adamı takibi bırakmışım bulamadım ahahah kafayı yedim teslim oldum mustafa’ya (((:)
Aklında nokta atışı yer varsa unutmayayım.Allah’tan Adana’ya geçtim de sabah bizim börekçilik öğlen de Cihangir’de ağzımın tadı yerine geldi. [mention=61]terms[/mention] hocam yazacaktım sana tanışayım diye ama müsait değilsindir diye rahatsız etmedim seni de ((:)

@emirkayra hoşgeldin hocam [emoji847]

Abi antep’ten geçtim gece 12,kaleye gittim bu saatte de olsa güzel ciğer yerim dedim.Ciğerci mustafa açıktı girdim girmez olaydım ((:) ciğerden soğudum.
İnstagram’da bir yer görmüştüm süperdi adamı takibi bırakmışım bulamadım ahahah kafayı yedim teslim oldum mustafa’ya (((:)
Aklında nokta atışı yer varsa unutmayayım.Allah’tan Adana’ya geçtim de sabah bizim börekçilik öğlen de Cihangir’de ağzımın tadı yerine geldi. [mention=61]terms[/mention] hocam yazacaktım sana tanışayım diye ama müsait değilsindir diye rahatsız etmedim seni de ((:)

[mention=24347]emirkayra[/mention] hoşgeldin hocam [emoji847]
Bos gelme

Hayırlı yolculuklar

Ciğerde Urfa Tike Ciğer iyidir.Ben ciğer sevmediğim için başka öneride bulunamıyorum 😂.Geri kalan tüm yemek çeşitleri için referans olurum ama .

Ciğerde Urfa Tike Ciğer iyidir.Ben ciğer sevmediğim için başka öneride bulunamıyorum [emoji23].Geri kalan tüm yemek çeşitleri için referans olurum ama .
Bak olmadı şimdi…Bir daha ki geçişimde oradayım,kale çevresi dışında bir yere gidemedim.koçak baklavayı da gece son dakika kaçırdım (((:)
1d6bb0ca8a07657dbaad60c25581b402.jpg

@emirkayra hoşgeldin hocam http://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji847.png
Şimdi nerdesin Fatih hocam?

Adana da isim yapmış yerlerde yemeyeceksin hocam (yüzevler, hasan usta)

Hacı bayram birbiçer, Kaburgacı yaşar lüks sayılabilecek yenilecek yerler.

Salaş olup lezzet bulacağın yerler(Ali baba, Dilidışarda mehmet)

Ciğer için ise; Ciğerci Mehmet, Ciğerci Mahmut

Ciğerci Mahmut

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Terms bu sokağı hatırlıyorum.Abi yolüstü geçerken uğradım,yine yakın zamanda geleceğim inşallah.Aklımdasınız mutlaka arayacağım sizi.

1999 da ,  sıfır mk4 e binmek mi daha sükseli cafcaflı 

2018 de sıfır mk7,5 golfe binmek mi  ? 

Benim fikrim  

Tereddütsüz 1999 da mk4  den yana olurdu.

Hele o mavi/mor kadran +kokpit !!!! 

Yaşanmış gözlenmiş  bir hayattan alıntıdır.

sonuç:

mk4>mk7

1999 da ,  sıfır mk4 e binmek mi daha sükseli cafcaflı 
2018 de sıfır mk7,5 golfe binmek mi  ? 
Benim fikrim  
 Tereddütsüz 1999 da mk4  den yana olurdu.
Hele o mavi/mor kadran +kokpit !!!! 
Yaşanmış gözlenmiş  bir hayattan alıntıdır.
sonuç:
mk4>mk7

Sanırım benim durumum 2021’de 1999 model mk4 Golf’e binmek aracımı seviyorum ve gayet memnunum elden geçtikten sonra çok keyif vermeye başladı hocam açıkçası

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2002 de 2001 mk4  --aldığım zaman 10 bin km altındaydı.

2007 mk5  sıfır

2015 mk7 sıfır   devam ediyoruz ...

Hoş geldiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt