selam golf7.5 viraj lambaları!

zeki440

Yeni Üye
İsim
yasin
selam golf7.5 viraj lambalarımın dönüşlerde yanmasını istemiyorum nasıl kapatabilirim?

viraj lambaları gece gündüz yanmaz, farlar açıkken yanar behsettiğiniz far sis farı olmasın. viraj farları uzun far ile kısa farın arasında yan tarafa doğru bakan bir ampüldür. eğer aynı yerden bahsediyorsak o kadar rahatsız etmemesi lazım aslında.  ve gerekli de bir lambadır. 

Upvote 0

format:webp

Bununla değiştirin.

Gerektiğinde iner açarsınız..

Şaka bi yana kodlama yapılabilir. Ancak çalışma prensibi olarak faydali bir özelliktir. Tavsiye etmem. Yani kapatmanızı tavsiye etmem.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Hoşgeldiniz.

Viraj lambalarının sisle ilgisi yok.

Viraj lambaları far içerisinde.
Comfortline araçlarda viraj yardımcıı olarak sis farını kullanır. Dönüşlerde. Yavaşlarken sinyal verilmişse de tarafın sis farı yanar.

Gece gündüz ayırt etmez. Kısa farlar açıksa virajlarda dönüş tarafının sisi yanar. 

Muhtemelen gündüz de farlar açık kullanılıyorsa sisler yani viraj dönüşünde taraf sisi yanacaktir.

Genel olarak ben Golf'ün sis farının (içerisinde halojen ampul olmak koşuluyla) virajda yanmasına ve geri vitese alınca her ikisinin de çevreyi aydınlatmak amacıyla yanmasını seviyorum. 

Bu özellikler kimine göre ince düşünülmüş detaydır. Hoşnut olmayan da olacaktır elbet.

Upvote 0
aynen dediğiniz gibi tampondaki sis lambası yanıyor.

işte ben o sis lambasını direksiyonu sağ yada sol yaptığımda yanmasını istemiyorum.

Upvote 0
Youtube , golf 7 corner light fog disable enable..

Sonuç..

Upvote 0
@ogzogz Oğuz hocam bende böyle değil.

Sisler özellikle ben açmadığım mütdetçe yanmıyr.

Yukarıda yazdığım gibi viraj aydınatma farın içerisinden yanıyor benim araçta.

Upvote 0
@ogzogz Oğuz hocam bende böyle değil.

Sisler özellikle ben açmadığım mütdetçe yanmıyr.

Yukarıda yazdığım gibi viraj aydınatma farın içerisinden yanıyor benim araçta.
@Terms far farklılığı ile alakalı.

Aşağıdaki videoda ekstra kodlama yaparak sislerin de dönüşte açılmasının kodlanmış hali..

Upvote 0
Gerçekten ilginç istek olmuş hocam, özellikle sokak aydinlatmasinin olmadığı veya az olduğu yerlerde çok faydasını görüyorum şahsen 

Upvote 0

Geri
Üst Alt