Arka tavan lambası

aygun

Yeni Üye
İsim
Aygün
Arkadaşlar 2013 model golf 7 komfortline aracımın arka tavan lambaları kapılarını açınca yanıyor ve kapıyı kitleyene dek sönmüyor gece gündüz demeden sürekli yanıyor başına gelen varmı acaba. 

Arkadaşlar 2013 model golf 7 komfortline aracımın arka tavan lambaları kapılarını açınca yanıyor ve kapıyı kitleyene dek sönmüyor gece gündüz demeden sürekli yanıyor başına gelen varmı acaba. 
Arka tavan aydınlatmasının üzerinde tuşlar var ordan kapattınız mı., diğer olasılık; arka kapılar kapanınca elektriği kesen bir parça var onda temassızlık olabilir veya o parça bozulmuştur.

Upvote 0
Arka tavan aydınlatmasının üzerinde tuşlar var ordan kapattınız mı., diğer olasılık; arka kapılar kapanınca elektriği kesen bir parça var onda temassızlık olabilir veya o parça bozulmuştur.
Düğmeler işlevsiz.Kapıları kumanda ile kitleyene dek sönmüyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
rear yazısı konsoldamı yoksa ekranda mı acaba.
5g1947105-volkswagen-golf-7-tavan-lambasi-bej-2013-2016.jpg

Upvote 0
@aygunÇözebildiniz mi?

Upvote 0
Büyük ihtimalle tuşlarla alakalı bir sorun yaşıyor arkadaş. Bende çözene kadar bayağı uğraştım ya arkadan düğmeye basmışlardır, yada dediğiniz gibi rear tuşuna basmıştır

Upvote 0
Büyük ihtimalle tuşlarla alakalı bir sorun yaşıyor arkadaş. Bende çözene kadar bayağı uğraştım ya arkadan düğmeye basmışlardır, yada dediğiniz gibi rear tuşuna basmıştır
Bana da öyle geliyor ancak " evet , sorun yokmuş, şundan dolayı olmuş" denilir ve olası aynı durumu yaşayan da faydalanır diye teyit bekledim. 

Öyle sorup gitmek olmasın yani..

Upvote 0
@ogzogz Bende bayağı bir kapılar açılınca yanmıyor diye uğraşmştım. 
Öndeki tuşların arkayı da etkilediğini o zaman anlamıştım.

Upvote 0
Arkadaslar fabrikada çalışıyorum çok sık forumu kullanamıyorum yorgun olduğum için çok özür dilerim. Sorun rear dümesindenmiş basınca  düzeldi emeği geçen herkese teşekkür ederim herkese iyi geceler. 

Upvote 0

Geri
Üst Alt