3000 metrede bir Golf ve ilk patlak lastik

Begenmedim

Kiskandimmm

Ellerine sağlık ustad super gezi raporu

• Beğen
Tepkiler: SCC
Guzel gezi olmus hocam ben golf7 tdi ile cesaret edebilir miydim emin degilim dag basinda giderken kendi kendine stop etmis bir arac dusunemiyorum 😊

• Beğen
geçmiş olsun :)  üreticilerin, lastikle vurma işini püf noktası olarak stepneye yazması lazım :D  hoş artık stepne bile koymuyorlar çoğunlukla.

• Beğen
Ne güzel rotalar , İleride bizede nasip olur mu acaba 😊

• Beğen
Çok güzel fotolar. İnşallah bana da nasip olur böyle bir rota:). Böyle bir rotaya başlarken stepneyi de kontrol etmenin önemini görmüş olduk ayrıca.

• Beğen
Tekme tokat , Bu yerinden oynamayan lastiği stepne ile tokuşturarak pes ettirme hikayesini yazdık bi kenara (+10like)

Kardeşi kardeşi kırdırma tekniği.

• Beğen
@Yigit3735 ben teşekkür ederim. Rotasyon fikrini not ediyorum.

@Negatiwe akşamki düğünden 1 haftalık kotayı bir gecede doldurduğumuz için hiç aklıma gelmedi Serdar Abi :)  

@AhmetCakmak iltifatlarınız için teşekkürler hocam. Tekere lastik tabii ki değsin fakat mümkünse yarmasın :)  

@Savatage sayenizde şimdi merak ettim. Dil ucuyla tadına bir bakmak lâzım :)) Bu arada eşeğin aklına 6000 metrelik karpuz tohumunu attınız... Hidistan'da 5882 metrede bir yol varmış; gitmeden olmaz artık.

@Srkng5 o zaman ne mutlu bana. Bu ince bakış açınız için teşekkür ederim.

@CemK teşekkürler. Aklın yolu bir :)  

@frknyldrm teveccühünüz efendim. Sizin Golf de o yolların en az yarısından geçti aslında... Yakışıklının fotoğraflarını isteriz.

@AliAkg teşekkürler. Aslında video çekimi de yaptık ama montajlar mıyım ve ne zaman vücut bulur bilemiyorum...

@ogzogz aynen öyle fakat sis yokken o farları açanlar sis olduğunda hiç far yakmıyor genelde :)))

@HONEY tam motosikletlik yerler aynı zamanda Bülent Abi. Sağol.

@ZITIPAŞA teşekkürler, gidilir bence hocam. Sorun deniz seviyesinde de olabilir, 3000 metrede de olabilir. Şans işi...

@Ozan Karsavuran teşekkürler. Bence de. Yalnız yeni araçlarda neden stepne yok anlayamıyorum. Lastik tamir sıvısının dolduramayacağı sorunlar yaşandığında çekiciye mahkum mu kalacak millet... İlginç.

@canerr nasip olsun diye rotayı da paylaştım :) Alpler gibi bir cennet hemen yanı başımızda aslında.

@tgun89 teşekkürler. Evet, kesinlikle kontrol etmekte fayda var.

@Seastar76 işini tam sağlama almak işte böyle olur. İsabetli tavsiye için teşekkürler.

Geri
Üst Alt