Golf 7 1.2 tsi comfortline

Bu da enez-lüleburgaz dõnüşte yakaladığım ortalamam.Aynen@Savatage hocam hızım 100/110 aralari hep.Cc hiç kullanmadım yolda.Keşana yaklaşırken ters yönde bana doğru bakan meganı gõrmemle hızımı 50km/h düşürüp yanından gecmem bir oldu.
24ecf63b2a6e662b50aa4d32b5f37730.jpg

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Manuel vites denen kavramı  Doğuş çöpe atmış gözüküyor. 

Listede 1.0 ve 1.5 de zaten olmayan manuel golfler  tarih oldu daha da gelmez gibi

Göstermelik  1.6 Tdi larda  listede olan manuel TDİ GOLFÜ   arayıp ta bulabilen izine rastlayan yok artık.

Sebeb :  Manuel den satış sonrası yada garanti sonrası periyodik bakımlar dahilinde  para kazanamıyorlar falan ? 

sarı site web sürümünde ilginç bir detay var (mobil sürümde ilan sayı adetlerini göremiyorsunuz)

1.2 TSİ DENEN  2013 den 2017 ye piyasa da yer alan golfler 

toplam 708 ilan var (midline + comfort+all star)  -- zaten 1.2 lerde highline hiç olmadı

bu 708 ilanın

438 'i  MANUEL 

271 'İ DSG 

dsg severler diyecekki  ? manueller satılmıyor o yüzden ilanları birikmiştir. ?

Bana göre geçmişte   otomatiği 2 'ye katlayan bir satış olmuş ki Manuel araçtan geçilmiyor ortalık ?  1.2 cilerin felsefe şu olarak çıkıyor aslında minimal para veririm  dizel farkı amortisman hesabına göre kazançlı çıkarım, dsg farkı vermem (yada verecek param yok zaten diyenler yani) 

Hep deniyor DSG araç daha kolay satılır .bence uç bir görüş 

Şu manuel olayını bitirmeleri aslında iyi oldu . 

Ülkede manuelci bir tayfa var yok sayılmayacak kadar.

ben satarken efsane tarih olmuş manuel vites diye satarım belki .yeterki manuel getirmesinler artık . Bulunmaz hint kumaşı olur manueller. (Piyasası artar bile)

Golf golf tür deniyor ya ! Dsg farkına 1 kuruşu olmayan adam gider manuel alır yine golfe biner. Olaya Fransız kalıp seyretmez yada gidip megan almaz. 

istanbul'da manuel araba kullanmak tam bir iskence, anadoluda sorun olmaz ama istanbul piyasasinda manueli satmak zor.Yoksa manuelin keyfide baska, araba sürdügünü hissediyorsun, otomatikte oyuncak araba sürüyor hissi veriyor, ama gercekler ortada, istanbulda otomatik vites sart.

Normal cc'siz e5 kullanım.
293e984c9666d2ad9578074747dac4cc.jpg

Benzin-tdı,manuel-dsg,mtv farklarına vermediğim veremediğim maliyeti sende kullanıyorum yakabilirsin.
5e87b996f402541ff5079e6f609eaf53.jpg

• Beğen
Tepkiler: SCC
Eskiden dizele verdiğin farkı satarken faiziyle geri alırsın kuralı vardı.

Satmazsan hiç bir zaman geri alamazsın

Mesela (ben)

• Beğen
Tepkiler: SCC
@Savatage Aralık ayında tsi 185 tdi 188 fiyat almıştım, arada zaten fark yoktu.

Geri
Üst Alt