0 ve ya 2.el araç tavsiyesi.

Bende aynı şeyi düşünüyorum. Araçta airbag açınca ne gibi bir sorun oluyor. Çoğumuz spor direksiyon değiştiriyoruz onunda airbagı değişmiş olmuyor mu :)
bir şey olduğundan değil tabi ki fiyat kırma taktiği. eğer doğru düzgün çıkma ya da sıfır sağlam airbag ile değiştiyse tabii.

geçen gün arkadaşlarla konuşurken benzer muhabbet geçti, focuslarda direksiyon nikelajında atma problemi vardı garantiden airbag ile birlikte değişiyordu. ekspertizde çıkınca bi şaşırmışlar, eski sahibinden bilgi alınca rahatlamışlar :)  aynı durum benim arabada da olmuştu ben satarken airbag kontrolu böyle moda değildi, benden alan arkadaş hala satmadıysa satarken başı ağrımaz umarım. O arabanın bi de kaput fabrikasyon çift kat boyalı. Airbag de değişik çıkınca direk önden kazalı muamelesi görecek, kayıtları var neyse ki :)  

@Kingslayer hocam bmw ye giresim hiç yok. Gençliğimde hep isterdim e90-92 ama şimdi f30da olsa nedense kendimle bağdaştıramıyorum. :)  
önceliğim golf 7.5 ve astra k (özellikle 1.6t 200hp) ama yakıt konusunda golfun çok üzerinde. O yüzden yalan yok Golf yatıyor ❤️

Merhaba. Manuel golften otomatik araca geçme arefesindeydim. Ama maalesef ne zaman ilana koydam piyasa yükseldi satmaktan hep vazgeçtim. Çok üzücü bi durum artık piyasaya yetişemiyoruz. Otomatik golf 7.5lara bakıyordum ama onlarda aldı başını gitti.

Şu aralar 2017 1.6t astra K opcline 200hp otomatik bi araç buldum. Astra k kullanmış deneyimlemiş arkadaşlar varsa fikirlerinizi almak isterim.

Merhaba. Manuel golften otomatik araca geçme arefesindeydim. Ama maalesef ne zaman ilana koydam piyasa yükseldi satmaktan hep vazgeçtim. Çok üzücü bi durum artık piyasaya yetişemiyoruz. Otomatik golf 7.5lara bakıyordum ama onlarda aldı başını gitti.

Şu aralar 2017 1.6t astra K opcline 200hp otomatik bi araç buldum. Astra k kullanmış deneyimlemiş arkadaşlar varsa fikirlerinizi almak isterim.
Hızlı bir şeyler arıyorsanız bence alınır her ne kadar Golf gibi olmasa da. 2017 yılında Türkiye'ye ilk geldiğinde 1.6 T Opcline ve dizel test etmiştim. O zaman Golf kullandığım için geçmeye değecek bir şey bulamamıştım. Tercihlerinizle alakalı bir durum. Facebook'daki Astra K gruplarından da fikir edinin derim.

• Beğen
Tepkiler: Rx7
Golfü almadan 20-25 gün önce bir 2017 aralık günü.

Opele gittim manuel test aracı yok

Otomatik astra K ya mecbur oturduk.
Yazık/rezalet/trajedi.

Otomatik şanzuman bu mudur yani dedim ? (Geçislerde Silkelenmeler gereksiz fazladan devir şişmeleri) Manuelin gözünü seveyim dedim hadi güle güle

Gectim pecoya .

Yine manuel test aracı yok (308)

Bindik süslü hatunun biriyle.
Yaaa dedim bu otomatik vites ne güzel bişeymiş (eat6)
Otomatikci olsam hadi aldım diycem nerdeyse.

Bu kadar !!
Az laf derin mesaj !!!

Golfü almadan 20-25 gün önce bir 2017 aralık günü.

Opele gittim manuel test aracı yok

Otomatik astra K ya mecbur oturduk.
Yazık/rezalet/trajedi.

Otomatik şanzuman bu mudur yani dedim ? (Geçislerde Silkelenmeler gereksiz fazladan devir şişmeleri) Manuelin gözünü seveyim dedim hadi güle güle

Gectim pecoya .

Yine manuel test aracı yok (308)

Bindik süslü hatunun biriyle.
Yaaa dedim bu otomatik vites ne güzel bişeymiş (eat6)
Otomatikci olsam hadi aldım diycem nerdeyse.

Bu kadar !!
Az laf derin mesaj !!!
Hocam denk geldi şimdi forumda gezerken konu mu açsam diye düşünürken :) bugün benim küçük biradere araba almak için bi piyasayı gezdik. Uzun bir listeden son iki araca düştük. Ama acayip kararsız kaldık. Pecoyu yazdığınızı görünce sorayım dedim size de. Bütçemiz 320 maksimum. Arada kaldığımız iki araç: Golf 8 1.0 impression ile 2021 model peco 1.5 bluehdi eat6. Kısaca bizi ikilemde bırakan şeylerden bahsedeyim golfün dış görüntüsü, Dashboard, hayalet cluster, tok kapı sesi ve Alman golf kalitesi :) peconun otomatik vitesi, orta konsoldan kol dayamaya kadar olan kısım, joystik vitesi, cam tavan, ve donanım doluluğu. Sizlerin de değerli görüşlerini almak isterim :)

@bilocan

Arada kalınan arac Peco 308 mi ? Onu yazmamışsınız?

308 in yüzü şemali o kadar eski olduki artık. Hiç arada kalıncak durum yok gibi

Direkt endirekt golf

@bilocan

Arada kalınan arac Peco 308 mi ? Onu yazmamışsınız?

308 in yüzü şemali o kadar eski olduki artık. Hiç arada kalıncak durum yok gibi

Direkt endirekt golf
Teşekkür ederim hocam fikir için. Golf 8’e karar verdik bulabilirsek alacağız inşallah :)

Geri
Üst Alt