Mini onarım

Aliii

Üye
İsim
Ali
Herkese iyi akşamlar değerli dostlar size yaşamış olduğum bir mağduriyeti dile getireceğim bu sıkıntı mı nasıl giderebilirim fikirlerinizi paylaşırsanız sevinrim.. Aracımn sol arka çamurluğunda 1. 5 cm aralığında göçük vardı autokinge (İskenderun) gittim bu çirkin görüntüyü lokal boya ile halledelim dediler ben aslında rötuş ile giderme düşüncesindeydim velhasıl beni ikna ettiler 8 saatin ardından aracımı almaya gittiğimde çalışanlardan biri ben talep etmediğim halde aracın camına zımpara vuruyordu Allah Allah dedim zımpara ne alaka zarar vermez mi dye yanına gittim sordum bilakis cam üzerindeki yapışmış olan kirleri vs söker dedi tamam dedim eve geldiğimde gündüz gözüyle baktım tüm camlarım çizilmişti (aracım aldığımdan beri garajda mıhazafa edildi) moralim dibe indi sıfır araç gibi olan camında nokta hata olmayan aracımın tüm camları çizk halde bana teslim edildi bu birincisi.. İkincisi ise aracımın kaporta kısmı komple (başka ustaya gösterdim aynı kanaate vardık) başka araç boyanırken zannediyorum boya vs benim araca geçmiş ve o kaygan parlaklık kaybolup yerini matlığa bıraktı yani işin özeti keşke bu kusur bile sayılmayacak şey için gştmesydim inanın bana zannedersinz ki araca kasten bu yapıldı..autokingi aradım randevu alın görelim dediler ben 150 km uzağındayım ne bir özür ne başka bi şey kendileriini savunmaya dahi geçtiler.. Arkadaşlar ben bu durumda kime nasıl şikayet edeyim mağduriyetim nasıl giderilir 😔fikirleriniz paylaşırsanız çok mutlu olurum 🙏

Gecmişte Kahvehane / kıraathane ortamlarında king atan adamlar  şirket kurmuşlar adına da autoking demisler.

Yıllar önce peder beyin beyaz aracının tamponunu boyattık.

Araç birde opak beyaz ? 

Tampon / çamurluk arasında ak la kara kadar fark olmustu. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt