Golf 7.5 kaza servis önerisi

@MertHaktan @İlker34

Teşekkür ederim özel bir serviste sigortadan kayıt açtırıp boya ile kurtararak yaptirabilirmiyim yoksa kendi cebimden ödeyip sigortaya daha sonra rücu ederek mi ilerlemeliyim belki bu süreçleri yaşamış birileri vardır diye yazıyorum. 

@Tabteosk   @MertHaktan  

Beni rahatsız ederdi eğer 2 sene bineceksem :D boyatırdım kesin ama bu seferde ton farkı vs valla ne diyim hocam ya size iyi bir usta lazım ...  sedefli değildir umarım boya.

Öncelikle geçmiş olsun, boyasız göçükle bu bagaj adam olmaz bence, yakından cok kusurlu olur. Bana kalsa ben bagajı değişirim ama ikinci el piyasamız sağolsun değişen oldu mu öcü gözüyle bakıyorlar. 1997 model arabamda değişen var mı diye soranlar var :D Bagaj ve tampon boyanır ama servise gitseniz o bagajı değişirler, işinin ehli kaportacılara gidin derim. İstanbul'daysanız Bb otomobile göz atmanızı tavsiye ederim. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçmiş olsun. Bagaja macunu basarlar boyarlar servis ise değiştirir, karşı taraf hatalıdır büyük ihtimal kasko indiriminiz de bozulmaz bana kalsa serviste değiştirirdim, satarken zaten bagaj komple boyalı olur kaybedecekse değeri kaybeder cebinizden yaptırdığınızla kalırsınız. Ben tamir de olsa şahsen 2. elde servis kayıtlı aracı tercih ederim, karşı taraftan değer kaybı talep etmeyi unutmayın yasal hakkınız var.

@bf417 çok teşekkür ederim cevabınız icin arkadaşlar sağolsun vakit ayırıp cevap verdiler. Bende aracımı hep servise götürürüm ama parca fiyatları yüksek olunca satarken kayitdan zorlanırım diye düşündüm kafam karıştı. Sanırım servise gidip ne gerekirse yaptiricam. Evet değer kaybı içinde başvuru yaparım. Hakkımızda hayırlısı:)

Bu parça düzeltilirse bir sonraki kazanızda çok daha rahat bükülecek ve arka koltuklara kadar darbeyi alacaktır araç. Kaskonuz varsa sıfır orjinaliyle değişimi yaptırın. Bu bagaj kapağından hayır gelmez benim görüşüm maleesef. Geçmiş olsun 7.5 yine iyi dayanmış darbeye

@Tabteosk Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum, bu kasar göçük giderme, 5 cm lik lokal boya ve tampon tamiri ile gidebilecek düzeyde. iyi bir göçükçü ustasına gösterin derim. işin ehli olan hatasız yapar bu aracı. ben bundan daha beterlerinin yapıldığını gördüm. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar herkese tekrar teşekkür ederim tampon onarım bagaj kapağı değişim serviste yapıldı 11.000 TL fatura çıktı değer kaybı 16.500 TL aldım yorum yapan bilgi veren herkese tekrar teşekkür ederim

Arkadaşlar herkese tekrar teşekkür ederim tampon onarım bagaj kapağı değişim serviste yapıldı 11.000 TL fatura çıktı değer kaybı 16.500 TL aldım yorum yapan bilgi veren herkese tekrar teşekkür ederim
Değer kaybı iadesi için bize deneyimlerinizi paylaşırsanız seviniriz hocam.Tekrar geçmiş olsun.

Aracın kazaya ait bütün evrakları elinizde olması gerekiyor serviste gelip bakan ekspertizin raporu da dahil bu evraklar ile sbm üzerinden kayıt oluşturup ekspertiz talebinde bulunuyorsunuz hiçbir masrafı yok aracınızın işlemleri tamamlanmış ve karşı tarafın sigorta şirketine dosyanın gönderilmiş olması gerekiyor sbm üzerinden talebi devam ettirebilmeniz için sonrası için şu videoyu izleyin yeterli geçmiş olsun

Aracın kazaya ait bütün evrakları elinizde olması gerekiyor serviste gelip bakan ekspertizin raporu da dahil bu evraklar ile sbm üzerinden kayıt oluşturup ekspertiz talebinde bulunuyorsunuz hiçbir masrafı yok aracınızın işlemleri tamamlanmış ve karşı tarafın sigorta şirketine dosyanın gönderilmiş olması gerekiyor sbm üzerinden talebi devam ettirebilmeniz için sonrası için şu videoyu izleyin yeterli geçmiş olsun
teşekkürler sağolun hocam.

En doğrusunu yapmışsınız. Zararsız ziyansız atlatmanıza sevindim

Geri
Üst Alt