Golf 7.5 Gateway Değiştirdim Hatalar Var

rcpsari67

Yeni Üye
İsim
Recep
Merhabalar aracıma Gateway değişimi yaptım parametre vs. Yapıldı odis ile şimdi Multi medya bcm kadran hepsi bileşen korumaya geçti gatewaye bileşen koruma yapınca diğerleri de düzelir mi yoksa hepsi için mi bileşen koruma yapılması gerekir. Anlatmak istediğim tek seferde tümunu düzeltme bilirmiyim.

IMG-20210502-WA0002.jpeg

Merhaba, çözebildiniz mi? Çözümü paylaşabilir misiniz...

Bu soruya ek olarak aracımda analog gösterge değişikliği yapacağım. Aynı şekilde sadece cp kaldırma mı gerekecek?

Bu soruya ek olarak aracımda analog gösterge değişikliği yapacağım. Aynı şekilde sadece cp kaldırma mı gerekecek?
Evet. Bileşen koruma kaldırılmalı, ayrıca kadran tanıtma işlemden kaldırıldı diye biliyorum, sorgulamakta fayda var...

İkinci el yani içinde şase numarası yazan gösterge takamazsınız. Ama bir yöntemi var. Vw lisansı ile çalışan atölye ve dükkanlarda diyelim şu şase numaralı araçtan çıkan gösterge şu şase numaralı araca takılacak diye bi başvuru yapılabiliyor.

İkinci el yani içinde şase numarası yazan gösterge takamazsınız. Ama bir yöntemi var. Vw lisansı ile çalışan atölye ve dükkanlarda diyelim şu şase numaralı araçtan çıkan gösterge şu şase numaralı araca takılacak diye bi başvuru yapılabiliyor.
Hocam bildiğiniz birileri var mı bahsettiğiniz şekilde işlem yapabilecek? Elimde uzunca bir süredir almış olduğum hayalet ekran duruyorda.

Geri
Üst Alt