Belli Bir Hıza Ulaşınca Otomatik Kilitlenmesi

Netrodo

Üye
İsim
Ömer Kaan
Arkadaşlar Merhaba,

Kodlamalarda Belli Bir Hıza Ulaşınca Aracın Kendini Otomatik Kitleme Özelliği Yapabilirmiyiz? Hyundai İ30 Aracımda Vardı Ancak Bunda Kendim Kapatmak Zorunda Kalıyorum. Böyle Bir Gizli Özellik Varsa Biri Atabilir mi?

Arkadaşlar Merhaba,

Kodlamalarda Belli Bir Hıza Ulaşınca Aracın Kendini Otomatik Kitleme Özelliği Yapabilirmiyiz? Hyundai İ30 Aracımda Vardı Ancak Bunda Kendim Kapatmak Zorunda Kalıyorum. Böyle Bir Gizli Özellik Varsa Biri Atabilir mi?
Kodlamaya falan gerek yok ki
Medya ekranından ayarlanabiliyor.

Açma _Kapama
Otomatik kilidi tiklemeniz yeterli

Kodlamaya falan gerek yok ki
Medya ekranından ayarlanabiliyor.

Açma _Kapama
Otomatik kilidi tiklemeniz yeterli
O Ayar Ona Mı Yarıyor? Keşke VW Yanına Yazsa Ne İşe Yarıyor Diye. Galiba İngilizceye Geri Çevireceğim

Evet Araç ayarlarından ayarlıyabilirsiniz. Ek olarak Park sensörünün devreden çıkma hızı değiştirilebiliyor max 20km/h yapılabiliyor. Default değeri 15km ve kapı kilitlemede 15km. İkisi eş zamanlı oluyor

Evet Araç ayarlarından ayarlıyabilirsiniz. Ek olarak Park sensörünün devreden çıkma hızı değiştirilebiliyor max 20km/h yapılabiliyor. Default değeri 15km ve kapı kilitlemede 15km. İkisi eş zamanlı oluyor
Gizli Özellikleri Açarken Zaten Kafam Ona Takılmıştı Otomatik Kilitleme Ne Diye. Fakat Bir Türlü Ambiyansın Kodlamasını Yapamadım Daha Doğrusu Bulamadım

@Netrodo Özel mesaj bırakın akşam kodları bulup yollıyayım. Yedek alıp deneyin kesin olur demiyorum BCM yede bağlı biraz ama şansınızı denersiniz olmadı zaten orjinale döndürürsünüz.

Park sensoru calisma hizi icin 20kmh kastettim.  kilitlemede onemsiz ama ops icin guzel detay.
Park için ise hepten yanlış düşünüyorsunuz bence.

Ben elimden gelse 10Km hıza düşürürüm park sensörlerini.

Park için ise hepten yanlış düşünüyorsunuz bence.

Ben elimden gelse 10Km hıza düşürürüm park sensörlerini.
ben 20 nin daha dogru olacagini dusunuyorum. Zevk meselesi.. Multm.devreye girip cikmasi, ses kesilimi, Daha hizlanamadan tekrar durkalk sorunlari vs vs nedenlerle heekesin fikri ayri ayri🤗

ben 20 nin daha dogru olacagini dusunuyorum. Zevk meselesi.. Multm.devreye girip cikmasi, ses kesilimi, Daha hizlanamadan tekrar durkalk sorunlari vs vs nedenlerle heekesin fikri ayri ayri🤗
Tabiki kişiye göre değişiklik gösterir.

Dur kalk ta devreye girmemesi lazım diye düşünüyorum.

Geri vitese atınca her hızda girsin devreye ama on on giderken mümkün olan en düşük hızda devreye girsin isterim sensörlerin ve görsel desteğin.

Neyse konuyu daha fazla uzatmiyayim.

Tabiki kişiye göre değişiklik gösterir.

Dur kalk ta devreye girmemesi lazım diye düşünüyorum.

Geri vitese atınca her hızda girsin devreye ama on on giderken mümkün olan en düşük hızda devreye girsin isterim sensörlerin ve görsel desteğin.

Neyse konuyu daha fazla uzatmiyayim.
estagfurullah. maksat muhabbet. fikir alisverisi olsun hepsinden iyi..

Geri
Üst Alt