Golf 7.5 Şerit Takip Ön Cam

Yani sıfırdan yapılan tüm lane assistler için 3Q kamera öneriyorum ben. 5Q önermiyorum. 

Kamera kablosunu ben burda hazırlayıp yollayabilirim size hocam.Aliexpresten gelmesini beklemeyin
Lane assist için gerekli olan kablo demetinden bende satın almak istiyorum ama yurtdışından gelmesini beklemek istemiyorum. Bu kabloyu hazırlayıp yollama şansınız olur mu? Araç 2017 golf 7.5 ve kamera 3Q0 980 653 H. İletişime geçebilirsek çok sevinirim. Ayrıca elinde Avrupa versiyonu yaya algılama olan ön kamera bulunan varsa onu da satın alabilirim. Cam değişimi haftaya gerçekleşecek.

Lane assist için gerekli olan kablo demetinden bende satın almak istiyorum ama yurtdışından gelmesini beklemek istemiyorum. Bu kabloyu hazırlayıp yollama şansınız olur mu? Araç 2017 golf 7.5 ve kamera 3Q0 980 653 H. İletişime geçebilirsek çok sevinirim. Ayrıca elinde Avrupa versiyonu yaya algılama olan ön kamera bulunan varsa onu da satın alabilirim. Cam değişimi haftaya gerçekleşecek.
Ben tesisatı yollarım hocam özelden mesaj atar mısınız?

hocam istanbul ' da destek olabilirim. montaj kodlama ve tesisat için

Yani sıfırdan yapılan tüm lane assistler için 3Q kamera öneriyorum ben. 5Q önermiyorum.
Bizde 3Q yaptık ama kadrana tabela okumayı getiremedik 17-de hata veriyor. 2013 model midline kadranı. 5Q performansı nasıl bilmiyorum ama tabela okuma çalışmıcağını bilseydim 5Q denemek isterdim

Bizde 3Q yaptık ama kadrana tabela okumayı getiremedik 17-de hata veriyor. 2013 model midline kadranı. 5Q performansı nasıl bilmiyorum ama tabela okuma çalışmıcağını bilseydim 5Q denemek isterdim
Hocam vas5054 varsa bağlanıp hatayı bulup düzeltebiliriz

Hocam vas5054 varsa bağlanıp hatayı bulup düzeltebiliriz
Forumdan tuna abiyle bayağı bi kurcaladık bulamadık,başka bi aynı model araçtada aynısı oldu kadran değişimi sonrası sorun çözüldü. Elimde vcds var eğer isterseniz sizde bi bakarsınız sorun olmaz benim için

Eski nesil kamera size sorun çıkarabilir. Aracinizda acc varsa onunla uyumsuz olacaktir. Ayrica elinizdeki dikiz aynasi da uymayacaktir. Bence yeni nesil kamera siparişi ve ona uygun cam en mantıklısı 👍
Selam bende de golf 7 var 2015 haylayn bende 7.5 cam taktıma ama kullanacağım kamera seri no su nedir acaba ve Orjinal çıkan dikiz aynası uyar mı yeni cama ?

Selam bende de golf 7 var 2015 haylayn bende 7.5 cam taktıma ama kullanacağım kamera seri no su nedir acaba ve Orjinal çıkan dikiz aynası uyar mı yeni cama ? Bu arada benim arabada Accvar bir eksik şerit takip ne yapalım kim yardımcı olur acaba

Merhabalar konuya denk gelmişken üstadlardan sorayım dedim.

Aracım 2021 passat, 3G0845011ATNVB kodlu cam sonu 654H ile biten kameraya uyumlu mudur?

Geri
Üst Alt