Nissan QashQai 1.5 dci manuel inci beyazı

mrvolkan

Üye
İsim
Volkan
arkadaşlar herkese mrb

golf 7 1.2 tsi manuel aracımı gecen ay satıp uzun bir süre octavia ve qashqai arasında kaldıkdan sonra manuel tercihim agır basdıgı ve dsg den ürkdügüm qashqai nin cvt şanzımanınında dsg kadar beni tedirgin ettiginden dolayı qashqai den yana kullandım

arası aralık kampanyasından sıfır olarak aldım 

araç 1.5 dci manuel tekna donanım inci beyazı ve artık 1500 km yi gectigim icin bende biraz biraz fikir ve olumlu olumsuz bilgi edinmeye başladım kullanıcı olarak

buradan almak isteyen arkadaşlar olursa sorularını cvplayabilirim

kısaca şöyle soyleyeyim bir golf degil çünkü aynı sınıfta degiller :)

araç konfor yakıt performans üçlüsünü yakalamış ama iç malzeme kalitesinde belirgin yerlerde sert plastik kullanılmış

Aracın yüksek oluşu yola hakimiyeti golf den sonra bende zorlaştırsada artık alıştım sayılır:)

araç ile ilgili merak ettiginiz birsey olursa elimden geldigince size dönüş yapabilirim

12654235_10153894475148351_2997711594797104889_n.jpg

Güle güle kullanım tam macera arabası.

golf6 satıldı.

Hocam hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

Camları tek basma ile kapanabilir yapsalar çok iyi olurmuş demeden edemiyorum. Bu araçta nasıl atlarlar bunu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@mrvolkan

Allah kazasız belasız iyi günlerde, sağlıkla kullanmayı nasip etsin hocam. 

@MSE ; üstad galiba bu cam açma kapama olayı Nissan'larda ve Honda'larda modül uygulaması olarak ayrıca satılıyor. Japonlar bunu ticarete dökmüş anlaşılan. 

@mrvolkanAllah kazasız belasız iyi günlerde, sağlıkla kullanmayı nasip etsin hocam. 

@MSE ; üstad galiba bu cam açma kapama olayı Nissan'larda ve Honda'larda modül uygulaması olarak ayrıca satılıyor. Japonlar bunu ticarete dökmüş anlaşılan. 
Hocam millet şaşırmış ya [emoji28]

@mrvolkan

Aldığınızdan bahsetmiştiniz hatırlıyorum..

Fakat sanırım müsait olamadığınızdan fotoğraf görememiştik o sıralarda.

İyi günlerde kullanın tekrardan.

Maşallah çok güzel görünüyor.

:56b85dc0d1e0f_Maallah:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun hocam kazasız belasız

Hepinizden Allah razı olsun 

Cam acma kapama evet modül ile ekleniyor 

Şu ana kadar ekleyemedim 

Hayırlı olsun, bu sınıfın temsilcisi qashqai gerçekten başarılı bir araç, Golf'ten sonra genişlik ve donanım anlamında artıları olacaktır, aracınızı güzel günlerde kazasız belasız kullanmanız dileği ile.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

hayırlı olsun , golf almasam qashqai düşünüyordum.

Geri
Üst Alt