Golf 7'ye 7.5 Comfortline Led Stop Montajı

Kastamonu Vagcom da yaptırdım.Soket için Aliexpressten sipariş verdim ancak gerek kalmadı soket elinde mevcutmuş kargoyu beklememek için yaptırdım.Benim çok hoşuma gitti kesinlikle tavsiye ederim. Toplam 3750₺ ye mal oldu.Soket linkini bırakıcam, ancak beklemek istemeyen arkadaşlar için ihtiyacım olmayan soketleri maliyetine bırakabilirim.

Ekli dosyalar

• IMG_2447.jpeg
    IMG_2447.jpeg
    214.1 KB · Görüntüleme: 37

Kastamonu Vagcom da yaptırdım.Soket için Aliexpressten sipariş verdim ancak gerek kalmadı soket elinde mevcutmuş kargoyu beklememek için yaptırdım.Benim çok hoşuma gitti kesinlikle tavsiye ederim. Toplam 3750₺ ye mal oldu.Soket linkini bırakıcam, ancak beklemek istemeyen arkadaşlar için ihtiyacım olmayan soketleri maliyetine bırakabilirim.
TRY 19.98 16% İndirim | 1 takım 8 Pin 1.5 serisi otomatik kablo terminali soket elektrik konnektörü araba mühürsüz kablo adaptörü 1K8972718 1K8972928
https://a.aliexpress.com/_EGd7l1D

Golf 7 midline plusa 7.5 highline stoplar da olur mu acaba soket felan değiştikten sonra

Golf 7 midline plusa 7.5 highline stoplar da olur mu acaba soket felan değiştikten sonra
ben 2014 midline plus'a internetten aldım 3 adet soket geliyor hangisi olursa takıyorsun aracına ben o şekil kullanıyorum suan

Geri
Üst Alt