Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

Ne güzel bir konu. Helal olsun düşünenlere. Adana'da olanlarla bir çay içmek isterim.

Merhaba,
Manisa icin de bana bu konuda yardimci olabilecek biri var mi?
Led stop taktirdim şehir dışında sagolsun arkadaşlar yanlis kodladilar sanırım. Hatali yaniyor ledler.
Biri yardimci olabilirse cok memnun olurum.
Simdiden tesekkur ederim

Ekli dosyalar

• 20230224_230212.jpg
    20230224_230212.jpg
    188.4 KB · Görüntüleme: 65
  • 20230224_230133.jpg
    20230224_230133.jpg
    196.3 KB · Görüntüleme: 65
ARKADAŞLAR YAKIN ZAMANDA MUAYNEYE GİTCEM GOLF5 PLUS ARACIM AMERİKAN PARKLAR DİREKT YANIYOR MUAYNE ESNASINDA SIKINTI YAŞAR MIYIM?

Merhaba.
Antalya'da kodlama yaptırabileceğim kim var?
Arabayı ilk aldığımda coming/leaving home ayarlarını değiştirmiştik. Sadece gündüz farı ve sisler yanıyor şu anda. Bunu hem far hem de sis olacak şekilde değiştirmek istiyorum. Ayrıca arabamda basic xenon olmasına rağmen virajlarda sisler de yanıyor. Bunu da kapattırmak istiyorum, virajlarda sadece viraj lambaları yanacak şekilde. Son olarak da geçenlerde konusu geçmişti, aracın kilidini her açınca aynaların açılmasını istemiyorum. Kontağı açınca aynalar açılsın. Bunun kodlaması yapılıyorsa bunu da istiyorum. Antalya, Serik ya da Manavgat taraflarında yardımcı olabilecek biri varsa memnun olurum :)

Kocaeli izmit,gölcükteyim yeni yeni başladim ufak tefek gizli ozellikler aciyorum elimden geldigince yardmci olmaya calisirim..vcds kablo var fakat hareket halinde video izleme,rain closing gibi ozellikleri orjinal vag can pro olmadigi icin acamiyorum ama bu kabloyu da almayi dusunuyorum orjinal nerden bulablrm fiyati abrtilmamis tavsiyesi olan varsa sevinirm

Ekli dosyalar

• 0ae1400f-6e17-4aff-bab2-46406ce35879.jpeg
    0ae1400f-6e17-4aff-bab2-46406ce35879.jpeg
    154.2 KB · Görüntüleme: 27
Şanlıurfa'da yardımcı olabilecek var mı?

Herkese merhaba, geri selektor icin gerekli olan kodlamayi bir turlu bulamadim yardimci olabilir misiniz?

Arkadaşlar akü kodlama için istanbul içi (tercihen avrupa) yardımcı olabilecek var mı?

Ankara için yardimci olabilecek varmi?
Çok kısa bi işlem geri alınacak sadece.

İyi akşamlar arkadaşlar. Carista programı ile uğraşırken hata verdi ve tüm arıza ışıkların yanıyor araç Leon yardımcı olabilecek kimse var mıdır?

Merhaba.
Antalya'da kodlama yaptırabileceğim kim var?
Arabayı ilk aldığımda coming/leaving home ayarlarını değiştirmiştik. Sadece gündüz farı ve sisler yanıyor şu anda. Bunu hem far hem de sis olacak şekilde değiştirmek istiyorum. Ayrıca arabamda basic xenon olmasına rağmen virajlarda sisler de yanıyor. Bunu da kapattırmak istiyorum, virajlarda sadece viraj lambaları yanacak şekilde. Son olarak da geçenlerde konusu geçmişti, aracın kilidini her açınca aynaların açılmasını istemiyorum. Kontağı açınca aynalar açılsın. Bunun kodlaması yapılıyorsa bunu da istiyorum. Antalya, Serik ya da Manavgat taraflarında yardımcı olabilecek biri varsa memnun olurum :)
Bi abi var serik li seyyar ben ona yaptırdım güzel yapıyo uğraşıyo tavsiye ederim numarası +90 (553) 980 16 59

Uygun bir şekilde yardımcı olabilecek kimse var mıdır İstanbul içinde

Merhaba arkadaslar,
istanbul anadolu yakasındayım, Sancaktepe,

Daha önce ODBEleven ile bir kac ozellestirme yapildi fakat degismek istedigim bir kac sey vardir,
Kodlama vs konusunda ayarlamalar bende mevcuttur, odbeleven veya vagcom kablosunu coding icin yarım saatligine paylasabilecek arkadasimiz var mi acaba?

once almayi dusundum fakat yarım saat kullanım icin ucret biraz tuzlu geldi,
tesekkur ederim.

Istanbul anadolu yakası veyahut kocaeli civarları da uygundur.

Geri
Üst Alt