Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

Arkadaş cümleten merhaba eski bir golf yeni bir Leon kullanıcısı olarak aracımda amerikan park aydınlatması sürekli açık şekilde kodlanmış. spor sürüş moddunda olacak şekilde açılma durumunu kodlama yapabileceğimiz Ankara'dan yardımcı olabilecek birisi var mı :) Araç 2015 model Leon FR

İstanbulda vas5054 cihazı olan yardımcı olabilecek arkadaş aranıyor 🙏

@İlker34 abi benim araçta vardı hız sabitleme ben yeni direksiyon taktim :D
öncesi

110000011101889.jpg

sonrası

IMG-1490810061327776696.jpg

Arkadaşlar merhaba,
Bu kablo işlerini pek çözemedim, anlayamadım da benim de yaptırmak istediğim bir iki ayarlama var. İstanbul / üsküdar, kadıköy, beykoz vs anadolu yakasında yardım alabileceğim ya da tavsiye edebileceğiniz birisi varsa ;
-amerikan park
-kadran selamlama
-4-5'li sinyal
bu işlemler konusunda yardım almak isterim.

Arkadaşlar merhaba,
Bu kablo işlerini pek çözemedim, anlayamadım da benim de yaptırmak istediğim bir iki ayarlama var. İstanbul / üsküdar, kadıköy, beykoz vs anadolu yakasında yardım alabileceğim ya da tavsiye edebileceğiniz birisi varsa ;
-amerikan park
-kadran selamlama
-4-5'li sinyal
bu işlemler konusunda yardım almak isterim.
@İlker34 🆗

Arkadaş cümleten merhaba eski bir golf yeni bir Leon kullanıcısı olarak aracımda amerikan park aydınlatması sürekli açık şekilde kodlanmış. spor sürüş moddunda olacak şekilde açılma durumunu kodlama yapabileceğimiz Ankara'dan yardımcı olabilecek birisi var mı :) Araç 2015 model Leon FR

Geri
Üst Alt