Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

Merhaba,

Elinde VCDS 157 ile uyumlu program kurulum yazılımı olan varsa paylaşabilir mi?
Kabloyu arkadaşımdan aldım ama set up i bulamadı.

Bu 15.7.1 kurulum dosyasını gördüm işine yararsa Bu linkteki dosyayı indirip dene istersen.
Teşekkür ederim, link çalışıyor ama aşağıdaki gibi uyarı alıyorum. İşletim sistemi Windows 10.
Internette kayda değer bir çözüm bulamadım.

Ekli dosyalar

• 20211024_121140.jpg
    20211024_121140.jpg
    88.6 KB · Görüntüleme: 20
Teşekkür ederim, link çalışıyor ama aşağıdaki gibi uyarı alıyorum. İşletim sistemi Windows 10.
Internette kayda değer bir çözüm bulamadım.
Kablo Araca bağlı mı? Status: Not plugged into Car (Araca takılı değil) diyor.

Kablo Araca bağlı mı? Status: Not plugged into Car (Araca takılı değil) diyor.
Led yanıyor, bağlantıda sıkıntı olduğunu o yüzden düşünmedim.
Yarım kontak ya da çalışır şekilde de denedim.
Ama hep bu uyarıyı verdi.

Led yanıyor, bağlantıda sıkıntı olduğunu o yüzden düşünmedim.
Yarım kontak ya da çalışır şekilde de denedim.
Ama hep bu uyarıyı verdi.
Her iki bağlantı noktalarını inceleyin araca bağlı olduğunu algılamıyor. Aracı çalıştırmadan yarım kontakta iken test edin.

Ücreti mukabilinde elimde vcds ve odis var beraber çalışabileceğimiz uzaktan bağlantı ile yapabilecek abi lazım bana var ise dmden numarasını yazabilirmi rica etsem .

Mersinde vcds kodlama yapabilen var mı acaba ? Yardımcı olabilecek?

Merhaba,
İstanbul avrupa yakasında dizel golf 7im için servis jenerasyonu hakkında yardımcı olabilecek birileri var mıdır?

Merhabalar, bende foruma yeni üye oldum. Öncelikle hepinize iyi forumlar dilerim, Ankarada ikamet ediyorum yağmur ve far sensörünü forumda tanıştığım bir arkadaşım sayesinde montaj yaptım fakat kodlama yapamadım, kablom yok, Ankarada kodlama işlemine yardımcı olabilecek değerli forum kullanıcıları var ise ve yardımcı olursa çok mutlu olurum. Herkesin güzel bir gün geçirmesini dilerim.

Merhaba.
3 gün önce Golf 8 aldım. Araçla beraber bu forumu keşfettim. Daha önce kullandığım arabamda gizli özellik açtırmıştım. Golf 8’im içinde arka park lambalarının gündüz yanması, ek yakıt göstergesi ve soft açılan ambiyans aydınlatma gibi özellikleri açtırmak istiyorum.

Ancak konuyla ilgili çok bilgim yok. Gizli özellik açtırma ve Vagcom kodlama aynı şeyler mi oluyor?
Bu özellikleri İzmir’de ya da İstanbul’da açabilecek bir yer ya da kişi var mı? Ben Manisa’da bir yer buldum, 400₺ fiyat verdi.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
İyi günler.

Son düzenleme:
Merhaba.
3 gün önce Golf 8 aldım. Araçla beraber bu forumu keşfettim. Daha önce kullandığım arabamda gizli özellik açtırmıştım. Golf 8’im içinde arka park lambalarının gündüz yanması, ek yakıt göstergesi ve soft açılan ambiyans aydınlatma gibi özellikleri açtırmak istiyorum.

Ancak konuyla ilgili çok bilgim yok. Gizli özellik açtırma ve Vagcom kodlama aynı şeyler mi oluyor?
Bu özellikleri İzmir’de ya da İstanbul’da açabilecek bir yer ya da kişi var mı? Ben Manisa’da bir yer buldum, 400₺ fiyat verdi.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
İyi günler.
Ankara’da olsaniz hallederdik hocam. 😊

Geri
Üst Alt