Alınık Golf 7.5 Highline Stop Takımı (Orjinal)

tuncer_2632

Katılımcı Üye

İsim
Golf 7.5 Atlantic Blue
Herkese merhaba,

Mevcut stoplarımı sattığım için Orjinal Golf 7.5 Highline stop takımı geçmeye karar verdim. Etrafınızda veya eş dost satan parçacılarda satılık bildiği olan varsa ilgilenirim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Varrrr bende

Ama hayaliiii

Gönder parayi yiyim kebapcida

@tuncer_2632  Ustam çıkmasını bulmak gerçekten zor. Tavsiyem ender elektronikten al fiyatlar artmış ama yine de tavsiye ederim 2 yıl garantisi var ben oradan aldım. Sis ledi yanmadı aradım durumu anlattım 2 gün için de yenisini gönderdiler ben de çıkan arızalı parçayla değiştirip geri kargoya verdim alın keyfinize bakın kafanız rahat olsun.

geçen 3 4 gün önce face te ki golf syafalarından birinde görmüştüm @tuncer_2632 hocam 

4000 lira yazmıştı orjinal olarak bir bakın isterseniz 

geçen 3 4 gün önce face te ki golf syafalarından birinde görmüştüm [mention=5983]tuncer_2632[/mention] hocam 
4000 lira yazmıştı orjinal olarak bir bakın isterseniz 
O ilani gördüm [mention]GodThread [/mention] icin satici ile görüşmüştüm

Degisik biri adi Em... diye basliyor

İlk sattigi mal 3400 tl di sonra satildi bu baska mal dedi 4000 tl dedi

Tamirli malzemeleri topluyor gibi algiladim gunahini almiyayim kirik stop farlar ile ilgileniyor sanki

Hocam Ankara Vopar’ ı arayıp sormani tavsiye ederim. Magnet marelli marka sifir urun satılıyordu en son orada.

@kralmali aynen hocam ama @HONEY abinin sahibinden deki ilandaki kişiyle aynı kişi ve stoplarında sorun var her iki dış stopunda tamiri var. Ayrıca kullanıcı değil yani stopların çalışıyor mu diyorum evet diyor. Kendi aracından mı söktün diyorum hayır diyor. Almış bir yerden. ama ben tek tek çıkmacılardan toplarsam sağlam şekilde 3000 bin tl yi geçmiyor. Ama benim vaktim yok hemen bulup takmam lazım.

@HSolak hocam söylediğiniz çok doğru. ancak 5300 tl para bu dönemde ciddi para. bütçem ona uygun değil.

Geri
Üst Alt