Ocak 2021 T-roc

@Aliiii Hocam 2021 alıp koymuşlar ilana. Fiyatı 330 bin tl, normalde bayinin verdiği fiyat buydu @Tamer hocamızın ve sizin paylaştığınız üzere. 2021'lerde indirim mi yapıldı acaba merak ettim. Euro düşüşü dolayısıyla aslında çoktan indirim olması gerekirdi ama henüz indirim göremedik. Haftaya bir arayayım bakalım tekrardan. Geçen hafta epey aramıştım ama hiçbirisinde 2021 yoktu. @Gökhan Bilgin

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-volkswagen-2021-model-t-roc-0-km-serit-takip-plus-hayalet-son-fiyat-896107115/detay
İndirim değil de fiyatları değişmemiş olabilir hocam. Yada araç belki 2020'dir :) 2021 çıkışlı diye 2021 yazmıştır 

İndirim değil de fiyatları değişmemiş olabilir hocam. Yada araç belki 2020'dir :) 2021 çıkışlı diye 2021 yazmıştır 
Hem açıklama hem de başlığa 2021 yazmış. Hayırlısı diyelim. :)   Haftaya arayıp bilgi alınca burada da paylaşırım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@sedobey size katiliyorum.Ben de sifir golf 7.5 aldim..hep ayni .tamam kalite,konfor,sessizlik guzel..ama degisiklik sart.golf 8 e baktim..ayiptir ici cok sade..herseyi bir ekrana vermisler hersey dokunmatik..klimanin dokunmatik olmasi hic hos olmamis

Konya Kia bayisinden aldığım araç fiyatları ; Sportage 1.6 crdi Prestige paket,363.000  bir de fırsat aracı var bordo renkli Prestige paket345.000 tl'ye bırakıyorlar,performansı tatmin edici ve konforlu araç

X-ceed  Prestige Design 1.6 crdi  370.000 tl  renk siyah iç dekorlar ve koltuk dikişleri turuncu renk ve araç gırtlak dolu tabiredilen cinsten, 

2013 1.4 tsi Highline aracımı bu durgun piyasa şartlarında elden çıkarabilirsem Sportage modelini düşünüyorum,x-ceed hiç fena değil görünüşü ve donanımı ama arka koltuk kullanımı biraz dar,Sportage daha ferah ve konforlu.

Avek Oto'yu aradım şimdi Troc için. 2021 cam tavanlı highline için 365 bin tl, cam tavansız 340 bin tl dedi sanırım tam dinlemedim. Zam gelmiş önceki aylara göre dedim, yarından itibaren asıl artışla fiyatlar verilecektir diyor satış temsilcisi laubali bir ses tonuyla! 

Yukarıda paylaştığım 21 ocak tarihli fiyatta 2020 model 362 bin liraya cam tavanlı Rline satılıyordu. Epey fazla arz talep olduğundan ST'ler iyice tok satıcı havasına girmiş. Bir de Peugeot 2008 için sıradan bir bayiyi aramıştım, sırada bekleyen 4 kişi vardı telefonda. Döviz düşünce indirim yok, döviz bir gecede fırlayınca üzerine bindirimi koyuyorlar hemencecik.

@AhmetCakmak Hocam malesef fiyatlar arttirdilar, 2020'ler tükendi, cogunda stoklari  az kaldi, artik tok saticilar,

yarin gemi dolusu polo indirecekler, bugün birisi yanimda satin aldi, renk renk bayagi varmis.

Hic passat kalmamis, t-roc da renk renk vardi ama ben bu troc'a hic isinamadim, beni gözümde degeri 230 bin lira

Tiguan Elegance 430 binden basliyor, 2 hafta önce 400 bine teklif almistim

Fiyatlar roket... Bu döviz kuruyla ne beklenirki, korkusu fiyatlari ucurmaya yetti, döviz düse indirmezler

Avek Oto'yu aradım şimdi Troc için. 2021 cam tavanlı highline için 365 bin tl, cam tavansız 340 bin tl dedi sanırım tam dinlemedim. Zam gelmiş önceki aylara göre dedim, yarından itibaren asıl artışla fiyatlar verilecektir diyor satış temsilcisi laubali bir ses tonuyla! 

Yukarıda paylaştığım 21 ocak tarihli fiyatta 2020 model 362 bin liraya cam tavanlı Rline satılıyordu. Epey fazla arz talep olduğundan ST'ler iyice tok satıcı havasına girmiş. Bir de Peugeot 2008 için sıradan bir bayiyi aramıştım, sırada bekleyen 4 kişi vardı telefonda. Döviz düşünce indirim yok, döviz bir gecede fırlayınca üzerine bindirimi koyuyorlar hemencecik.
İnsan kalitesi olmayan ticaret ahlakı der susarım hocam.

@krym Volkswagen sever biri olarak ve ikisinde detaylı incelemiş biri olarak söylüyorum. 2008 T-Roc a göre çok daha kaliteli bir araç. Hatta bana göre Ford Puma ile birlikte en iddialı modellerden birisi.

@ahmet3976 Ücünden en iyisi Ford puma, style+konfor paket eksiksizdi, ama 281 bine satiyorlar artik

Cam tavansız halini çok değil sadece 3 ay kadar önce 295 bin teklif almıştım.Aracın malzeme kalitesini zerre beğenmediğim için vazgeçmiştim.Ne hale gelmiş fiyatı

2008 ve T-Roc yakından incelemedim ama 2008 dışarıdan çok karaktersiz sanki 3008in sıkıştırılmış hali gibi.. parasının aracı gibi gelmiyor bana.

Cam tavansız halini çok değil sadece 3 ay kadar önce 295 bin teklif almıştım.Aracın malzeme kalitesini zerre beğenmediğim için vazgeçmiştim.Ne hale gelmiş fiyatı
Evet malesef fırsatçılık konusunda bayiler kendi aralarında yarışıyorlar. 312 bin tl fiyat almıştım geçen ay sunrooflusu için. O zamanlar henüz 2021 gelmemişti.

2008 ve T-Roc yakından incelemedim ama 2008 dışarıdan çok karaktersiz sanki 3008in sıkıştırılmış hali gibi geliyor bana.. parasının aracı gibi gelmiyor bana.
Gtline versiyonu hoşuma gittiği için onlara bakıyorum hocam özellikleri de güzel açıkçası. Troc ve 2008 segmentleri dolayısıyla sınırları belli.

Geri
Üst Alt