Motor arızası ve Garanti uzatma

@Engerek Hocam sonuçta kul yapımı elektronik bir demir yığını üzerinde gidiyoruz. Servisten çıktıktan sonra 10 km ileride aracın bozulmaması garantisi yok. Ancak bu ihtimal 100 kiside 3u 5i geçmez diye düşünüyorum. Bu kadar bile yoktur zaten. 

Bende sıfır aldığım araç ile 3 ayında yolda hareket halinde fren dışında hiçbir şey çalışmayacak şekilde motor durması sorunu yaşadım. Garanti  bcm ve merkezi elektrik kontrol ünitesi ni değişti. Araç 132.000 de. Rulman kırılması dışında başka cebimden 1 TL para çıkmadı ve arıza yapmadı. ( maşallah diyeyim)Rulman kirmayi da degisimden sonra kendimin yaptigini düşünmeye başladım. Yani kendi hatam. 

O yüzden kendi fikrim 7.000 garanti için çok. Bana 2014 te 1.300 tl gibi bir fiyata teklif etmislerdi Ben almamıştım. O zaman ki fiyata göre aracın %3 uydu bu fiyat neredeyse.

2019 da 3.6K gibi bir rakamdı, bir sonraki seneye bıraktım (yıllık 2K 2 yıl olursa 3.6K)

2020 mayısta 6K önermişlerdi :D  yaptırmadım, 

Banada temmuz 2019 da 3 bin TL ye kredi den dolayi satmışlardı. Aracım dsg tdi kredi bitti acaba iptal ettirsem mi diye düşünüyorum. Zira şeytan kulağına şu ana kadar araçla ilgili herhangi bir arıza şikayetim olmadı.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Banada temmuz 2019 da 3 bin TL ye kredi den dolayi satmışlardı. Aracım dsg tdi kredi bitti acaba iptal ettirsem mi diye düşünüyorum. Zira şeytan kulağına şu ana kadar araçla ilgili herhangi bir arıza şikayetim olmadı.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam gözünüz korkmuşken evet diyebilceginizi tahmin ettiler herhalde. ben olsam yaptırmazdım.

Geri
Üst Alt