Fiyatlar güncelleniyor

Kafayı yemiş bunlar. Üretilmeyen arabanının fiyatını düşürmüşler. Tamamen psikolojik. Millet golfü beklesin başka bir yere yönelmesin. Mart Nisan gibi görürüm o fiyatları ben.

Biraz Vw Almanya sitesini inceledim  ozellikle yeni Golfle beraber 1.0 ve 1.5 tsi lardan  1.0 ve 1.5 e tsi hafif hibrit motorlara yönelim söz konusu

Yine donanım bazında Golf giris paket 20bin euro ama bu araç hem 90 hp hem icinde kol dayama dahi yok. 

Baz paket 110luk 1.0 tsi motorlar 22.500 eurodan satılıyor ki ben bizde giris bence bu paket olacak 

Golf

Golf Life

Golf Style  seklinde 3 paket var

Golf en ust paket 1.5 motor standart donanim  28bin euro iken ayni motorlu T roc en ust paket 27bin euro

T roc highline listede 376 bin 

Full Golf bu fiyatin altında olmaz ama ne kadar satar orası karışık

Moderatör tarafında düzenlendi:
olmayan Golf comfortlinei sanki %50 lik dilimde satıyorlarmış gibi liste fiyatı yayınlayıp ikinci el Golf satışını resmen baltalıyor Doğuş oto.

ara ilan koysan, ee sıfır 230bin diyecekler araç yok ama işte gel anlat.

Liste fiyatları yanıltmasın, yeni kasa Tiguan'ı raporlu vermeye başladılar. Yani 330 bin bandına çekiyorlar.

Polonun atmosferik 1.0 motorun 181 olduğu ortamda golf 207 .... olmayan arabaya fiyat biçmek 

Liste fiyatları yanıltmasın, yeni kasa Tiguan'ı raporlu vermeye başladılar. Yani 330 bin bandına çekiyorlar.
emin misiniz hocam? VW Tiguanlar için %12-13ten fazla indirim yaptığını görmemiştim. dediğiniz gibiyse liste fiyatından %21 indirim yapıyor demektir.

bu durumda tiguan elegancı 375e vermesi lazım, öyleyse hemen gidip sardırayım bi tane.

bayiler biraz illegal takılmaya başladılar.Aracın standart donanımları haricindekileri yok sayıp kalanları opsiyonla kapatıp engelli üzerinden satışını yapıyorlar

...

emin misiniz hocam? VW Tiguanlar için %12-13ten fazla indirim yaptığını görmemiştim. dediğiniz gibiyse liste fiyatından %21 indirim yapıyor demektir.

bu durumda tiguan elegancı 375e vermesi lazım, öyleyse hemen gidip sardırayım bi tane.
Valla arkadaşım raporla alacak, pazartesi veya salı teslim alacak. İşlemleri başlattı. Skoda Karoq alacaktı, onu raporla vermediler. Superb'i de veriyorlar raporlu.

Vw grubu şuan aracın standart donanımları dışındakileri araca sonradan eklemiş gibi gösteriyor.Kamiq ve tiguan proformaları gelmeye başladı. e-tron da gelmeye başladı

...

Geri
Üst Alt