Fiyatlar güncelleniyor

Hocam öyle olmuyor işte almasalardı neden bekliyoruz şu an ??ne olacak diye acaba yükselecek mi düşecek mi diye neden burada yorumlara bakıp cvb veriyoruz.
Sen almadın ben aldım ben almadım bi başkası aldı.Var mı öyle bir ülke.pahalı ama vatandaş tepki olsun diye almıyor...
Düşündüm de bulamadım öyle bir ülke...

Az çok sizler gibi ben de gelişmelere bir yandan hak verip bir yandan tepki koymaya çalışıyorum.Görüşünüze saygı duyuyorum,ironi yapmaya çalıştım.

Tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış mevzusu tamamen.

Tamamen kendi düşüncem;2.ele dokunmuyor devlet çünkü istedği gelir hacmini karşılamayacak.ne olacak? otomotiv devleri devletle diyaloğa girip hem nispi vergi indirmi hem de kredi seçenekleriyle hem kendi gelirlerni hem de devletin gelirlerini daha çok sıfır araç satışıyla arttıracak
Ayrıca Dolaysız vergilerden de toplayamadığını dolaylı vergilerle tolore etmeye çalışacak.

...

Dolar ve Euro'nun nerede duracağı ve ne yönde olacağına bağlı olarak fiyatlar güncellenemiyor olabilir.

Düşüş devam ederse alt dilime Golf girer mi bekleyip göreceğiz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güncellendi, polo liste fiyati sanirim düsmüs, bayi  satis fiyatiyla ayni

Ekran Resmi 2021-01-08 17.46.21.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güncellendi, polo liste fiyati sanirim düsmüs, bayi  satis fiyatiyla ayni

Ekli dosyayı görüntüle 41732
Polo aynı kalmış Golf 10k fiyat düşmüş.

2021 yılında 2020 model elinde olmayan aracın fiyatıyla oynamak neyin kafası anlamadım.

Sayın bakana mı selam gönderildi acaba?

Vw fabrika kurmayınca biz değil vw kaybeder demişti.

Bu fiyatlarla 3.sıraya gerilemiş zaten en çok satan markaydı daha önce.Aynen ellerinde araç yok fiyatlar böyle.Araç olsa ne kadar yapacaklar acaba.

Bir tanıdıktan aldığım bilgiye göre 280 civarından başlıyacakmış golfler. 

Dün görüştüm doğuş oto ile bugün dedikleri yarını tutmuyor ocak ayı demişlerdi şimdi mart ta gelecek diyorlar 280 zor 300 ve üzeri olur diye düşünüyorum

Umarım duyumunuz doğrudur.Benim beklentim;
320-330k civarı 1.0 orta paket
>360 1.5tsi orta paket
>=450 hibrit

...

Geri
Üst Alt