Discover pro 9.2 mib 2.5 2020 Harita güncellemesi çıkmış.

@ialikan güncellemeyi nası yaptınız acaba ? Bana bu konuda yardımcı olurmusunuz ben bunu bir türlü yapamadım

Linkten ilk önce aracınızı, sonra medya oynatıcıyı seçiyorsunuz. Daha sonra sağ taraftaki  Non-european Countries bölümündeki dowload tıklıyorsunuz. İndirme için idm türü bir program kullanmanız lazım  yaklaşık 25 Gb bir veri dosyası indireceksiniz.indirdikten sonra ziple bir klasör içine açıyorsunuz.açma işlemi bitince 3 adet dosya çıkıyor. Onları en az 32 gb bir sd karta kopyalıyorsunuz.SD kartı yüklemeden evvel formatlarsanız iyi olur.SD kartı araca takıp navigasyon açıyorsunuz,menülerden harita güncellemeyi seçtiğinizde otomatik olarak SD kartı görüp güncellemeye başlıyor. Güncelleme işlemi yaklaşık bende 45 dakika sürdü..Car playi kullanmak daha eğlenceli ve fonksiyonel ama aracın orjinal haritası ,benim gibi güncel kalsın diyenlerdenseniz uğraşın.

Teşekkürler. Ben de güncelledim.

Hazır bu konu içinde iken aklıma şu geldi.

Bu cihazda wifi-wlan gibi özellikler var.

Kullanım kılavuzunda AppConnect için usb bağlantısı şart diyor ama kablosuz Appconnect mümkün olabilir mi?

Makyajlı passat ve tiguanda olan Discover Pro mib 3.0 cihazlarda bu özellik var.

Yazılım veya firmware güncelleme vs. ile olamaz mı?

@aydancan merhaba hocam android auto bir sonraki güncellemesinde kablosuz bağlantı özelliği getiriyor wifi wlan a gerek olmadan haber vereyim dedim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yani kablosuz bağlantı ,telefon tarafındaki yazılımın yapabileceği bir şey ,öyle mi?

Geri
Üst Alt