Led ampul önerisi

OGZHN92

Üye
İsim
OĞUZHAN
Merhabalar, sponsorunuz @SEMTuning ten ULED’lerimi bugün itibariyle getirmiş bulunmaktayım. Belki defalarca açılmıştır bu konu ama, fikirlerinize ihtiyacım var. photon ve osram markasını methettiler. Bütçe uzun kısa 500-600₺ arası olacak şekilde önerilerinize açığım. Fiyat-performans açısından en iyi olanları yazabilirseniz sevinirim.

*kısalarla uzunlar aynı ürün olmak zorunda değil, uzunlar 200liralık şimsek etkili olan herhangi bir ledde olabilir. 

Kisa uzun farkli canaklarda ise sadece Kisa'lar icin uygun ve cok iyi performans veren bi led var elimde, bende kisa uzun ayni canakda oldugu icin kullanamadim, geri gondericem, size maliyet fiyatina verebilirim.

Ledler bunlar, ben indirimde yakalayip baya araştırıp aldım, Kisalar için şuana kadar gordugum en iyi led ampul diyebilirim, forumda testlerinide koymuştum bi konuda.

US $79.59  73% Off | NOVSIGHT Car Projector Headlight H7 Led H7 H11 9005/9006 9012 D5 D2/D4 D1/D3/D8 90W 12000LM 6500K Auto Headlamp Fog Light Bulbs
https://a.aliexpress.com/_mNCkoxf

Hocam H7 sanırım ledler, bana uyar ama fiyatı da güzel 😅 bütçemi aşıyor 

Yazmıştım ama karışmış silmişim tekrar, ben indirimde 58$'a aldim, maliyeti o yani :)

Hatta kurda burda değildi 7.2 felandi :)

Geri
Üst Alt