Golf 7 Arıyorum

SefaSonmez

Yeni Üye
İsim
Sefa
Merhabalar. Golf 7 arıyorum. 200.000 TL bütçem var benzinli istiyorum. Başlıca istediğim donanımlar Panoramik açılabilir cam tavan ve anahtarsız çalıştırma. Sanırım sadece bu donanımlar sonradan yapılamıyor. Tek ilan buldum oda aşağıda. Sizde yardımcı olur musunuz? Birde sadece dediğim 2 donanım mı sonradan yapılamıyor.

Not: Fazla hasarlı istemiyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-zaman-otomotivden-full-plusfull-highline-vw-golf-873487235/detay

Attığınız linkteki araç bayağı dolu ve fiyatı uygun fakat 7 yaşındaki 155 bin km deki ve otomatik olan golfe bu parayı vermezdim sanırsam. Size tavsiyem bu fiyata 1.4 TSİ 2016 model düşük km Li manuel şanzımanlı bir golf almanız

@Musaaksoy Hocam önceliğim DSG ama haklısınızki 150.000 KM üstünde aracın nasıl kullanıldığını bilemeyiz heleki DSG şanzımanlı. DSG yani otomatik şanzımanlı birde istediğim donanımlı yani sonradan kolay kolay serviste veya başka bir yerde yapılamayan donanımı olan (panoramik açılabilir tavan vesiare) araç bulabilir miyim temiz bütçeme göre?

Neden donanıma bu kadar takıldığımı soruyorsanız mesela ilerde direksiyon, kadran yaparsam panaromik tavansız veya anahtarsız çalıştırma, giriş olmayan R direksiyon, hayalet kadran yapmak biraz saçma geliyor. Birde ikiside gerçekten benim için çok önemli donanımlar. Birde bu donanımlardan başka sonradan eklenemeyen birşey var mı?

2015 1.2 tsi comfortline. Işık görüş ve sürüş konfor paket opsiyonlu. Düşünür müsünüz bilmiyorum ama eklemek istedim. 65.000km de. Manuel içi bej. Kazasız belasız temi

D1747E56-1231-49D1-89F2-73D1509465EA.jpeg

AC53A5FD-BA1D-46F0-92B3-50CA59D826E3.jpeg

F0FB6F34-0584-41B9-A015-ECB2D8BE6A49.jpeg

Araç gerçekten dolu fakat ben olsam daha yüksek model ve düşük km bir araç tercih ederdim. En azından kafanız rahat olur ve size masraf açma riski daha az.

@Kysr038 farlar orijinal bi Xenon. Ama jantlar falan sıkıntı, biraz apaçi işi gibi 
Evet dover jantlar bile ondan daha şık görünüyor

Hele bazı galeriler öyle iyi açıdan fotoğraf çektiriyor ki hitadan dijondan daha alımlı duruyor.

Screenshot_2020-10-31-23-55-39-30.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok güzel bir araç buldum 2013 model 1.4 TSI 122 HP 100.000 KM tamamen servis bakımlı ve sadece tamponlar değişmiş harici hatasız. Anahtarsız giriş ve açılabilir panoramik cam tavanda mevcut Highline donanım paketi. Aciliyetten satılıkmış sanırım nasıl alınabilir mi? Fiyatı 210.000 TL idi 195.000 TL'ye kadar indik.

@SefaSonmez 7-8 yaşında araç servis bakımlı da olsa iyi niyette zaman aşımına uğrar. Servis kayıtlarına bakmanızı ve bu zamana kadar nelerin değiştiğine iyice bakmanızı öneririm. Sizi ileride büyük masraflara sokacak değişimler yapıldı ise alınabilir aksi durumda saatli bomba da almış olabilirsiniz. 

15 bin indirmişsiniz hoşunuza gittiyse iyi bir ekspertiz yaptırıp alın masraf çıkarsa da yaptığınız indirime sayarsınız sonrasında kafanız rahat binersiniz. Çok düşünmeyin ülkede ne kadar çok düşünürseniz o kadar çok fiyat artışı olur.

Geri
Üst Alt