Geri Vites Led, Torpido, Bagaj, Led Plaka

10ur

Üye
İsim
Onur
Merhaba arkadaşlar,

Tecrübeli arkadaşlar için belki ufak şeyler olabilir ama benim mutlu olmama yetti. Bu sebebten bu konuyu açtım. Yaklaşık 4 aydır golf 7 sahibiyim. Aracım 2013 highline ama beyaz ışık konusunda fabrikasyon sarılar vardı. ( Geri vites, Torpido, Makyaj Aynaları, Bagaj Aydınlatma vs. ) Bir kaç ürün aldım denedim ama kısa sürede patlamıştı. Forumdan @zulalyolhocam ile tanıştık. Kendisi ile meslektaşız aynı zamanda çok kaliteli ve iyi niyetli bir abim. Öncelikle ürünleri kargo yaptı, gelen ledleri tek tek söküp taktım. İşlemler yarım saat sürdü ama çok eğlenceliydi :D Plaka'yı led kodlama ve ışığın şiddetini artırma durumlarından ötürü bir türlü istediğim aydınlatmayı yapamamıştım plakama. Konya'da oturmaktayım, konyadaki vag com işi ile uğraşan bir kaç arkadaşa sorduğumda da biraz fahiş fiyatlar söylediler. ( Sadece kodlama 150 200 tl gibi ) Buna istinaden zulalyol hocam kablo gönderdi ve plaka'yı led olarak kodladı arıza ışığı silindi. Ürünün daha iyi performans vermesi için ışığın şiddetini artırdı. Araç şu an daha fazla içime sindi. 

Yapılan işlemlerin örneklerini yağmur yağdığı için henüz çekemedim konuyu güncelleyeceğim resimleri ekleyeceğim. 

Selamlar,

Ben de 2015 Highline için geri vites ve sislere femex marka beyaz led ampül aldım. Yorumlara baktığımda Photon marka çabuk patlıyo gibi yorumlar gördüm, onun için Femex denemeye karar verdim. Bakalım ne kadar dayanacak.

Geri
Üst Alt