Araç kaplama önerisi

Bakalım hocam 2 yere fiyat sordum, bende merak ediyorum 😂
Yakın arkadaşlarım kaplama işi yapıyor . Çok fazla kaplanmış araç görmüş biri olarak . Golf gibi bir arabaya mat renklerden birini seçmenizi öneririm. Mat renkler arabanın çizgilerini ve detaylarını çok ortaya çıkartıyor . Nardo grinin oldukça fazla ton var . Kalitesiz folyo ve yanlış ton seçimi ile nardo çok çirkin durabiliyor. Ülkemizde diğer ülkelerde oldukça nardo gri araç var . Bence farklı bir renk yapın ve renk seçiminde boya ile olamayacak fabrika çıkışlı o renk olamıcak bir renk seçerseniz daha olur . Desenli , çift renk  folyolarda çok güzel duruyor . Ama oldukça fazla ilgi çekiyor .

B1F6A3FA-DD43-414B-AAA7-34433C9C4E70.jpeg

5029756D-0602-4627-8E23-698EDECA6FD7.jpeg

AD793F29-7358-4203-BBFB-2DBA31F58B00.jpeg

177E63F9-A816-4872-BBF4-48F19138750A.jpeg

32A3096C-0EBB-4123-B7E5-5847ED4312AC.jpeg

• Beğen
Tepkiler: SCC

Antalyadan birkaç uygulama. 2. resimdeki Antalyaspor kalecisi Boffin

57CDF40A-81FE-4DCA-AF9A-4D5DE48F9ABF.jpeg

DB50AE8B-48BF-4B79-AA0E-C9995BAB8F0D.jpeg

B4AD9046-B50A-4B70-8177-0DFEC1B2F723.jpeg

3F0E6613-ADAB-4182-8C12-69916C86CBA0.jpeg

E246B9F9-2E9B-4E2C-B151-60A3FF08F2DB.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mbonat hocam çok absürt bişey düşünmüyorum. Ama mat satin gümüş ve parlak siyah detaylar benimde çok hoşuma gidiyor. 

Aynen size katılıyorum bazı nardolar çok çirkin duruyor. O yüzden sizlerden öneri bekliyorum😊

@Raban7 

@mbonat hocam çok absürt bişey düşünmüyorum. Ama mat satin gümüş ve parlak siyah detaylar benimde çok hoşuma gidiyor. 

Aynen size katılıyorum bazı nardolar çok çirkin duruyor. O yüzden sizlerden öneri bekliyorum😊
Hocam mat füme ve mat gri çok güzel duruyor . Mat fümenin içinde bal köpüğü renkleri var . Güneş vurunca çok güzel oluyor . Mat folyonun güzelliği hem çok absürt durmuyor . Hem de ilgi çekiyor asil bir güzelliği var .  Renkli folyolarda derinlik sıkıntıları olabiliyor . Matta öyle bir dert yok hare derdi yok kullanımı çok kolay . Mat füme gri tonları çok yakışır . Detaylarda güzel kombinlenirse on numara olur .  Ayna kapağınızdaki rengi de çok severim o tonlarda yapılabilir . 

Kaplama işi uçsuz bucaksız bir şey bu işi kaliteli yapan 5-10 kaplama üreticisi var . Bunlarında yüzlerce renk seçeceği oluyor insanın kafası karışıyor :)

@Raban7 hocam benimde aklımda nardo var ve golfe çok yakışıyor ama krom satin renklerde çok iyi farklı olmak her zaman iyidir derim :)

@furkanmk7 aynen hocam güzel bir nardo bulabilirsem olabilir. Ama gümüş renginide çok beğeniyorum oda olabilir 😊

@golfcu91 Fiyatlar markadan markaya markanında serisinden serisine değişiyor . Tabi ki aracın boyutuna da bağlı . Kalitesiz folyo kesinlikle kullanılmamalı sökerken ciddi sorun yaratıyor . Folyo kalitesi kadar kaplamacının kaliteside önemli maalesef  kesim yaparken boyayı çizen kaplamacılar oluyor . Forumda bi arkadaşımızın başına da gelmişti . 

@Raban7 bence seçeceğin rengi araç içi döşeme renk düşünerek seç. Eğer bej döşemen varsa nardo yerine yarış mavi veya bu tonlara yakın düşünebilirsin.

ankara da gmggarage oradan da renk seçeneklerine bakabilirsin 

@Raban7 hiç düşünmeyin o zaman nardo yapın hem nardo golf çok yok tr de dikkat çeker yanii 👍😃

Hocam nardo gri yi ben Golflere yakıştırıyorum sizinde aracınıza yakışacağını düşünüyorum.

5500 TL fiyat verdi foil cover nardo gri için
Hocam foilcover bu işin piridir ben 3 araba kaplattım çarşamba 4. aracı bırakıcam isterseniz hatrı sayılır bi indirim alabilirim hatta aracımı inceleyip karar verebilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt