Hız Sabitleyici için servisin verdiği uçuk rakam

kaan10

Yeni Üye
İsim
kaan
Arkadaşlar öncelikle merhaba hayırlı günler dilerim

2012 model golf 7 comfortline aracımı yeni aldım şuan en büyük eksiklik olarak hız sabitleyici taktırmak istiyorum yetkili servis tamaşla görüştüm direksiyondan düğmeli olursa işçilik dahil 3.500 tl gibi uçuk bir rakam verdiler , bunu dışarda daha uygun fiyata taktıran arkadaşlar yardımcı olursanız çok iyi olur.

Teşekkür ederim herşey gönlünüzce olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar öncelikle merhaba hayırlı günler dilerim

2012 model golf 7 comfortline aracımı yeni aldım şuan en büyük eksiklik olarak hız sabitleyici taktırmak istiyorum yetkili servis tamaşla görüştüm direksiyondan düğmeli olursa işçilik dahil 3.500 tl gibi uçuk bir rakam verdiler , bunu dışarda daha uygun fiyata taktıran arkadaşlar yardımcı olursanız çok iyi olur.

Teşekkür ederim herşey gönlünüzce olsun
Bu fiyatı servis verdiyse iyi fiyat :)

Bugün serviste anlaştım işçilik dahil 2.600 tl yapıcaklar çarşamba gübü servise bırakıcam teşekkürler.

Cok guzel fiyat, orijinal lisansli bir de.

Direksiyondan kontrol olanına dışarıda 3 ay önce 4000 demişlerdi.

Size bu fiyatı servis verdiyse çok daha makul bir fiyat.

Bugün serviste anlaştım işçilik dahil 2.600 tl yapıcaklar çarşamba gübü servise bırakıcam teşekkürler.
Koldan kontrollü mü direksiyondan kontrollü mü hocam 

Bugün servis aradı direksiyondan kontrollü artık üretimi yokmuş paramı iade edebilceklerini yada sinyalli kola yapabılceklerini bildirdiler sevis bakırköyde ki tamaş

Yaklaşık 10 gün önce Ankara Doğuş Çankaya'da 2020 1.0 TSI Midline Plus Manuel aracıma taktırdım. İşçilik dahil 3.150,00 TL tuttu. Direksiyon tuş takımı değişti. Ellerinde parça yoktu, farklı bir Doğuş bayisinden getirttiler parçayı. Başka bir bayilerinde bulamasalardı Almanya'dan getirtmeleri gerekecekti. Öyle bir durumda da hem fiyat garantisi veremeyeceklerini hem de 1 ay civarında bir sürede parçanın gelebileceğini söylemişlerdi. 

@kaan10 Bence hız sabitleme çok büyük bir eksiklik değil, ben geçen hafta Kars'tan Gebzeye geldim hız sabitleme kullanma gereği duymadım. Orjinal Bluetooth olmaması, ön-arka park sensörünün olmaması en büyük eksiklik bunlar bence..

Geri
Üst Alt