Düşük Devirde Gelen Tırrr/Zırrr Sesi?

Slmern

Yeni Üye
İsim
Slmern
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar,

Aracım 2015 tdi dsg comfortline golf.

bugün 90000 bakımı için servise götürdüm ve düşük devire geldiğinde zırıltı yaptığını söyledim. Daha önce kavramayı değişmişlerdi serviste. Teste çıktık usta sesi duydu iş emri açılırken motordan gelen zırıltı dedi. Sizce bu sesin nedeni ne olabilir? 
Bir de p konumunda terk et çıkıyor dedim. Ona fiyatı bilgisayara bağlayınca vereceklerini söylediler. 

klasik bakım için 1350 istediler.

Hocam aracı p konumunu alın uyarısı benim aracımda da olmuştu serviste mikro şalter diye küçük bir parça var onu takıyorlar ve sorun çözülüyor. Taktırma da her hangi bir sıkıntı olmuyor için rahat olsun sadece yetkili serviste yaptırman gerekiyor.

Upvote 0
Forumda herkes farklı ödemiş kimisi ödememiş anlamadım valla. Servisle kavga etmeyeyim diye tamam deyip geçtim:)

Upvote 0
@Slmern Hocam konu tamamen serviste sizinle ilgilenen formen arkadaşın inisiyatifine kalmış. İyi günündeyse yardımcı oluyor değil ise burnundan kıl aldırmayan tipler maalesef. Bende geçenlerde özön otomitv'e gittim. Audi tarafında şuan ismini hatırlamıyorum bir formen arkadaş vardı. Sanırın Audi'nin sahibi. Emekçi insanlara saygım vardır ancak yaptığı işin bilincinde olmayıp şekil peşinde olanları ezmekten hoşlanırım.

Upvote 0

Geri
Üst Alt