Dsg kavrama sorunu

ZaGani

Katılımcı Üye

İsim
oguz
Arkadaşlar merhaba, 2016 1.4 tsi dsg aracımda kavrama sorunu ufaktan başlamıştı. (3 ten 4 e yükte geçerken ufak bi kavrama sesi geliyor) Çok ciddi bi sorun degil aslinda cogu kullanici farketmez. Bugün dogus otodan %50 iyi niyet indirimli 5 bin tl kdv dahil fiyat aldım. Arabam 65 binde. Size sorum sizce deger mi bu değişikliğe? Ne kadar zorlasam da daha fazla inmediler.

Arkadaşlar merhaba, 2016 1.4 tsi dsg aracımda kavrama sorunu ufaktan başlamıştı. (3 ten 4 e yükte geçerken ufak bi kavrama sesi geliyor) Çok ciddi bi sorun degil aslinda cogu kullanici farketmez. Bugün dogus otodan %50 iyi niyet indirimli 5 bin tl kdv dahil fiyat aldım. Arabam 65 binde. Size sorum sizce deger mi bu değişikliğe? Ne kadar zorlasam da daha fazla inmediler.
Aracınız suana kadar yetkılı servis bakımlımıydı ?

Upvote 0
Servis bakımlı dsg araclar icin 7  sene dsg garantisinden bahsediliyordu ? Şımdi ne degısmıs acaba . Ankara'da Doğuş'un kendi yerinemi sordunuz ?

Upvote 0
Hocam hangi doğuş oto burası?

Net olmamakla birlikte hatırladığım, kavrama değişimi için iyi niyet garantisi ile 2500-3000tl ler düzeyinde bu iş çözülüyordu. 

Upvote 0
Servis bakımlı dsg araclar icin 7  sene dsg garantisinden bahsediliyordu ? Şımdi ne degısmıs acaba . Ankara'da Doğuş'un kendi yerinemi sordunuz ?
Evet hocam, kendi yerine sordum. Sanırım yaptırmayacağım çünkü fiyat yüksek geldi gerçekten.

Upvote 0
Dışarda da yaptırsanız kavrama değişimi 3500-4000 civarıydı doviz yukselmeden once. Servisin vereceği 2 sene garanti ve satarken avantaj olacaktır serviste degişmesi ama iyi niyet olayı bıtmış sanırım artık.

Upvote 0
Bana iki yıl garanti bitimi sonrası (eğer garanti uzatmanız yok ise) 12 ay daha iyi niyet garantisi (servis bakım dahilinde) olduğunu söyledi servis müdürü

Upvote 0

Geri
Üst Alt