Marş Sistemi Arızalı

by_stenley

Yeni Üye
İsim
Aykut
Merhaba arkadaşlar. Aracım 74.000’de bazı dönemlerinde marş sistemi arızası veriyordu aracım. Atıyorum 45.000’de vermişti bi kaç defa sonra 60.000’de vermişti bi’kaç defa. Akü değişmişti yıllık bakımları yapıldı. Geçende lastikleri değiştirdim sıkıntı yoktu şimdi bayram ziyaretinde tekrar gündeme geldi. Bu sorunla karşılaşan ve çözüme kavuşturan oldu mu?

B159BC83-995C-4BC8-BB41-71C1EE735D8A.jpeg

Benim arabada kafasına göre veriyordu. Ama hiç birşey çıkmadı defalarca baktırdım. Servise bıraktım kaldı kaç gün ama sorun yok deyip verdiler. 

Upvote 0
@İlker34 ya sanırım aynı şey benim içinde geçerli. Aldığımızdan beri bi’kaç defa geldi başıma sorduklarım bi’şey diyemedi. Sorun bulamadı. Eğer geçmez devam ederse mecbur servise götürücez. 

Upvote 0
Merhaba arkadaşlar benim aracım 2015 Octavia ekranda aynen böyle bir arıza çıkıyor ama çalışmasında falan problem yok arada bir yapıyor bunu götürüp bağlattim hata gözükmüyor diyo ne yapmalıyım siz nasıl çözdünuz

Upvote 0
@Arslann kendiliğinden gitti ya. benim anladığım çok da önemli bir şey değil sanırım. Onu görmek elbet sinir bozucu ancak kafaya takılacak bi'şey değil kanımca. Bi anahtarı temizlemeyi dener misin?

Upvote 0

Geri
Üst Alt