2020 Passat Elegance (Okyanus Mavi) Cam Filmi Hk.

berkan1

Yeni Üye
İsim
Berkan
Herkese merhaba,
2020 model Passat Elegance araç aldım, sanırım 15 güne teslim olacak.
Arka yan camlar ve arka cam kendisinden %65 karartmalı gelecek. Cam filmi yaptırmayı düşünüyorum(ön silecek camı hariç) komple.
Eski aracımda 3m - 2 Numara denilen film vardı. Yeni aracımda da aynı görüntüyü istiyorum. Llumar marka takacağım.
Her yeri 2 numara gibi görünecek şekilde nasıl yapabilirim, ne tavsiye edesiniz? (LLumar için)
Saygılar,

önce kendinizi tanıtırsanız arkadaşlar eminim yardımcı olacaktır :)

Merhaba hocam, öncelikle aracınız hayırlı olsun.Bildiğim kadarıyla,(yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin) highline araclarda arka camın karartılmış tonuna denk olan At-35dir.Sadece ön iki cama At-35 çektirince tüm camlar aynı tonda olur.At serisinde At-35 in daha koyusu olduğunu sanmıyorum çünkü Wolkwagen yeşili olarak geçiyordu.Bu yüzden atr serisi kullanmanız gerekecek.Sizin istediğiniz gibi olması için yani 3M'de 2 numaraya denk gelen Atr-20 dir.Arka karartılmış camlara Atr-35, ön iki cama Atr-20 uygularsanız 5 cam söylediğiniz 2 numaraya denk gelecektir.

Merhaba hocam söylediğim gibi oldu, ön yan camlar Atr-20 arka karartılmış camların üzerine Atr-35.En önde film olmadığı için ordan giren ışık ön yan camları az daha açık gösteriyor.

IMG_20200724_090746.jpg

IMG_20200724_090724.jpg

Herkese merhaba,
2020 model Passat Elegance araç aldım, sanırım 15 güne teslim olacak.
Arka yan camlar ve arka cam kendisinden %65 karartmalı gelecek. Cam filmi yaptırmayı düşünüyorum(ön silecek camı hariç) komple.
Eski aracımda 3m - 2 Numara denilen film vardı. Yeni aracımda da aynı görüntüyü istiyorum. Llumar marka takacağım.
Her yeri 2 numara gibi görünecek şekilde nasıl yapabilirim, ne tavsiye edesiniz? (LLumar için)
Saygılar,

Öncelikle aracınız hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanın, ön camlara vw yeşili, geri kalan tüm camlara da şeffaf film çektirin derim. bu sadece benim düşüncem. bizim buralar sıcak olduğu için, tüm camlara film ihtiyacı doğuyor.

At35 green yaptırsanız ton farkı olmaz

bir not ekleyeyim arka camlar kendinden karartmalı da olsa cam filmi gibi güneş ısısını kesmiyor, karartmalı camlar ısıdan ziyade gizlilik amaçlı. bu nedenle arkalara llumar atr 50(en açık ton) önlere de atr 20 veya atr 35 takılabilir.

bu arada kişisel tavsiyem ön cama mutlaka air80 film yaptırın, çok faydasını görürsünüz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mbonat At-35'i pek önermediler hocam.Birde bu kez arka camlarda film olmayacaktı.Karartmalı cam ısıyı kesmiyor sanki.

Geri
Üst Alt