6,5" Composition Media Çerçevesi Hangisi?

Arkadaslar selamlar, hazir konusu gelmisken benimde hep aklimda olan bir soru vardi, 5.8 den 6.5 ekrana gecicem highline golf 7 arac, cerceve degismem gerekiyormu?

@gembad Eğer sadece ekran büyütecekseniz gerek yok, ikisi de dört tuşlu ekran fakat media cihazı değişecekse mutlaka değişmesi gerekiyor.

@gembad Eğer sadece ekran büyütecekseniz gerek yok, ikisi de dört tuşlu ekran fakat media cihazı değişecekse mutlaka değişmesi gerekiyor.
Tesekkur ederim yardiminiz icin. Unitede degisecegim 840 uzantili olan uniteye gececegim. Cerceve masrafi olmayacak en azindan.

@gembad ben de en başından onu düşündüm ama ünite+ekran müthiş fiyatlardan bahsediyorlar. Carplayli, bileşen koruması kaldırılmış, sesli komut aktive edilmiş cihazlar 5 6 binden başlıyor. 

Cok para malesef, ben unite +ekran 2500 civarina bulursam alacagim. Beklemedeyim simdilik. Ustune 1000tl civarida aktivasyonlari gelecek yani 3500 civarinda yakalarsam alacagim. Daha ustunu vermek bana manasiz geliyor. 

@gembad valla 1 aydır arabaya ne zaman binsem sizin gibi düşünüyordum ama noname mirrorlink ve android auto açık olan cihazı bulur bulmaz hemen aldım. Yani şu arada açıkçası hiç o kadar para harcayamam arabaya :) Gelsin artılarını ve eksilerini yazarım hocam. 

Geri
Üst Alt