Ufak ama can sıkıcı bir kaza

kubrafaruk

Yeni Üye
İsim
Kübra
IMG_20200706_181230.jpgdönerken yol kenarındaki kaldırım kenarlarına konan kocaman taşlara sürttüm 🤦‍♀️ içerideki siyah ızgaralarda da kırık var sanırım çok uzun büyük bir iş gerektirir mi? 

Teşekkür ederim, çok sagolun 

Bu söyledikleriniz daha mı koruyucu oluyor hemen araştırayım 

Upvote 0
O kısıma rötuş boyası yapılıp hafif yamulan çıta kısmı da düzeltilirse sorun olmayacaktır. Daha büyük tefferruatlı şeylere gerek yok bence böyle küçük bir şey için. Hatta şahsen böyle dursun deyip ellemezdim ben, nazarlık olsun.

Upvote 0
Haklısınız sanırım ilk kazam olunca aşırı üzüldüm stres yaptım neredeyse tampon değişecek sandım 🥺 dediğiniz kadar küçükse nazarlık olsun artk napalım, Allah herkesi beterinden korusun. 

Upvote 0
Öncelikle Aramıza  Hoş Geldiniz; Tek kazanız bu olsun inşallah. Nazarlık da kalabilir ayrıca çok belirgin olmayan gözükmeyen yerde.  illa ki bişeyler yapmak isterseniz Rütuş boyası kullanabiliriniz. Keyififli forumlar dilerim.

Upvote 0
Takıntılı birisi iseniz tamir ettirmekte fayda var ama boyası kalkan yerlere rötuş yapılırsa estetik olarak fena bir görüntü ortaya çıkmaz diye düşünüyorum.

Upvote 0
geçmiş olsun

ufak rotüş ile pekala görmezden gelebilirsiniz

auto king tarzı mini onarım yapan yerlere sorabilirsiniz

Upvote 0
Buna benzer bir sey birkac gün önce benim de başıma geldi.. Rötüş yaptıracağım.

Tampon kısmı olduğu için çok sıkıntı da değil zaten ekspertiz bile o kısma bakmıyor plastik aksam olduğu için..

Upvote 0

Geri
Üst Alt