comfortline- bluetooth

Selam arkadaşlar,

Aracımda composition colour mevcut malum bluetooth kiti yok, bu tarz kitler var ama sanırım benim cihazauymuyor.

http://tr.aliexpress.com/item/VW-Volkswagen-Golf-Jetta-Skoda-Seat-Bluetooth-Module-9W2-1K8-035-730-D-Microphone-Harness-Free/1751262988.html?spm=2114.49010208.4.2.qYZhAF

Ben istiyorum ki hem telefondan müzik dinleyebileyim, hemde telefon konuşmalarımı yapabileyim.

Bu konuda fikriniz öneriniz var mı?

Adamlar navigasyonu bile çalıştırabildiyse, Bt de takılıp çalıştırabilir herhalde :)

3 saat önce, umitbt yazdı:

Selam arkadaşlar,

Aracımda composition colour mevcut malum bluetooth kiti yok, bu tarz kitler var ama sanırım benim cihazauymuyor.

http://tr.aliexpress.com/item/VW-Volkswagen-Golf-Jetta-Skoda-Seat-Bluetooth-Module-9W2-1K8-035-730-D-Microphone-Harness-Free/1751262988.html?spm=2114.49010208.4.2.qYZhAF

Ben istiyorum ki hem telefondan müzik dinleyebileyim, hemde telefon konuşmalarımı yapabileyim.

Bu konuda fikriniz öneriniz var mı?

Adamlar navigasyonu bile çalıştırabildiyse, Bt de takılıp çalıştırabilir herhalde :)

Hocam bu sizin ekranın arkasına yerleşecek bir ekran. Yani çok saçma sapan bir sistem. Kesinlikle böyle bir şey almayın :)  Bunun parasına tablet alın oraya yapıştırın aynı şey. 

@yusuf

Hocam eklediğim video için diyorsunuz sanırım

Onu öylesine ekledim onunla işim yok, Benim sorun BT yi nasıl halledebilirim:)

@yusuf

Hocam eklediğim video için diyorsunuz sanırım

Onu öylesine ekledim onunla işim yok, Benim sorun BT yi nasıl halledebilirim:)
Hocam o kitleri çok araştırdım. Hiç birini kullanışlı bulmadım. Bence bir bluetooth kulaklık alabilirsiniz bu iş için. 

Hocam o kitleri çok araştırdım. Hiç birini kullanışlı bulmadım. Bence bir bluetooth kulaklık alabilirsiniz bu iş için. 
Var hocam 2 tane Bt mevcut birini hatta aux tan teybe bağlıyorum filan ama ortalık kablo, kulaklık vs. oluyor sevmedim hiç

Maddi durumu toparlayınca artık yeni bir multimedia cihazı alırım inşallah

Yetkili serviste bt u açtırma ya da yaptırmak mümkün müdür ve fiyat bilginiz var mı 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt