Aux Girişiyle Müzik Dinleme

Tulkas

Üye
İsim
Emre
Tekrar affınıza sığınarak yeni bir sorun üzerine konu açmış bulunmaktayım 🙂

Benim mk7 golfte bluetooth yok. aux girişinden telefonumu bağladığımda direksiyon düğmelerini kullanarak müzik değiştiremiyor ses azaltıp arttıramıyorum. Yani kısacası aux ile telefonu bağladığımda diteksiyondaki tuşlar çalışmıyor. Acaba ben mi birşeyleri yanlış yapıyorum yoksa aux girişinde direksiyondan kontrol edilmiyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim..

@Tulkas direksiyon tuşlarından değişmiyor hocam şarjlı kullanıyorsunuz sürekli dinlediğinzde 3 saat gidiyor artı usb den şarj ediyorsnz benm sürekli takılı mesela

Upvote 0

Müzik değiştiremezsiniz çünkü bağlantının böyle bir özelliği yok, ses kısmı da şu şekilde, telefondan sesi sona getirin bunu yaparken telefonun ekranı açık olsun çünkü kulaklık gibi algılayacağı için yüksek ses uyarısı verebilir, evet deyin. Sesi telefondan son yaptıktan sonra, araçtan istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Benim size daha farklı tavsiyem ise, aracınıza Bluetooth ve carplay destekli RCD 330 Multimedya almanız olacak, her türlü daha fazla verim alacağınızı düşünüyorum. Zira aracınızda Bluetooth yok ve bu büyük bir eksiklik benim gözümde
rcd 330 nasıl diye merak ediyorsanız , birkaç resim ekliyorum. direksiyon dan çağrı açma-kapama, iphone navigasyon, radyolar vs. gayet başarılı

4D23F1A6-F643-4A9D-BDDC-F3262384D49B.jpeg

D7171BE0-2915-46AF-A971-2D5D34E63387.jpeg

Upvote 0
Upvote 0
Merhaba. Benim de 2015 comfortline var. Bir süredir rcd 330 araştırıyorum. Aliexpressten satın alan var mı acaba? Güvenebilir miyiz?

Upvote 0

Geri
Üst Alt