Film Tavsiyeleri

@Kysr038 Örnek  cem yılmaz % 90 küfürle iş yapıyor.  Tolga çevik 10 gömlek üstünde bana kalırsa küfürsüz  kaç bölümdür sahnede  işinizi iyi yaparsanız daima izlenirsiniz kötüde olsa..  

Bu konuda size katılıyorum [emoji106] sansüre karşı olanların en büyük donesi: "gerçek hayatta da var bunlar neden kesiliyor ki" oluyor...
Gerçek hayatta argo konuşmayı alışkanlık hale getirenlere hep gülünerek alttan alındığı, şımartıldığı için bu alışkanlığında diretenler kendini öyle karizmatik sananlar çok oluyor. Belki İstanbul Ankara İzmir gibi şehirlerde azdır ama, Anadolu şehirlerinde belli bir eğitim seviyesinin altında kalmış insanlarda çok popüler bir durum bu...
İş, ticaret, alışveriş olsun; arkadaşlık, dostluk olsun , ağzı bozuk kişilerin ortamından ve yanından uzak durmaya çalışıyorum. 
E tüm bunlara rağmen izlediğimiz dizi film vs sürekli argo konuşmalar olunca hoş olmuyor. Gerçek hayatta kaçtığından evde kendi elinle yakalanıyorsun... Özellikle çocuğu olanlar için büyük sıkıntı. Çocuğun yanında tr dublaj açmaya korkuyorum. Gözü tv de olmasa bile kulağı açık oluyor söylenileni anında hafızaya kaydediyor.
Hehe beni tarif etmişsin ustad

Milletin gaziyla abarttıgım olurdu şimdi azaltmaya calisiyorum

Okulda çok tatli küfür ediyorsun diye costuruyorlardi beni haha

Sonra ne mi oldu whatsapp da küfür yazmaktan işten atildim

Hehe beni tarif etmişsin ustad

Milletin gaziyla abarttıgım olurdu şimdi azaltmaya calisiyorum

Okulda çok tatli küfür ediyorsun diye costuruyorlardi beni haha

Sonra ne mi oldu whatsapp da küfür yazmaktan işten atildim
Hatırlıyorum Bülent Hocam o olayı anlatmıştınız forumda. Tekrardan geçmişler olsun ... Hayat bu bakarsınız daha iyi bir kapı açılır belli olmaz.

Bazen kötü deneyimlerimiz ve zorluklar insana daha çok katkı sağlıyor daha kıymetli tecrübeler edinilmiş oluyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
bir Güncel çekelim :)

Duygusal, dram, Aşk, olsun Türk olsun derseniz;
1- Babam
2- Beni Çok sev
3- Şuursuz Aşk
4- Bizi Hatırla
5-Yedici koğuştaki mucize
6- İki hayat bir Aşk.... bu şekilde gidebilir

Duygusal, dram, Aşk, olsun Türk olsun derseniz;
1- Babam
2- Beni Çok sev
3- Şuursuz Aşk
4- Bizi Hatırla
5-Yedici koğuştaki mucize
6- İki hayat bir Aşk.... bu şekilde gidebilir

Bu türü sevenler için "Mucize" adlı film de gayet güzeldir (y)

Çocuklarla izlenecek Netflix filmi var mı tavsiye edebileceğiniz

Soysuzlar çetesi ? Yönetmen Tarantino!

Filmin ismine bakınca neyleyim şimdi çete eşkıya filmini diyen olabilir!

Alakası yok

Film Almanyanın fransayı işgal döneminde geçiyor.

Ben öyle tavsiyeyle çok film seyretmem aslında 15 gün önce bir arkadaş tavsiye etti seyrettim.

Bir filmin 0-50 hızlanması yani kalkışı !

Yani ilk 8 dakikası böylesine uçuk ise tamam bu film seyredilir denir ya?

İlk 8 dakikayı izleyin sonra zaten dsg 5-6-7 atıyor akıyor gidiyor film yüksek hızlarda

Ben girişi böyle ultra klas film az seyrettim
Tavsiye olarak Narcos dizisi diyebilirim. Verdiği heyecan ve his gerçekten çok güzel. Yabancı dizi izlemek isteyenler için en iyi dizilerden bir tanesidir.

Dün disney+ ta Bursa Bülbülünü izledim. Ata demirelin filmi gerçekten çok beğendim. Konusu çok güzeldi. Tavsiye ederim.
Ondan önceki günde Doktor Dtrange Çoklu Evren Çılgınlığını izledim aksiyon bilimkurgu oda iyidi.

el cuerpo Türkçesi ceset on numara fim
savasin çiçekleri
nefesini tut herkesin bilmediklerini paylaşayım dedim

Geri
Üst Alt