Aliexpress Alınabilecek Ürünler Listesi 2020

[mention=13130]Omfaruk[/mention] Ben aldım. Videosunu da çekeceğim.
Bekliyoruz sabirsizlikla bende gectim siparisi bakalalim nasil olacak [emoji848]

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mustik Aldım ama şöyle bir durum var. Benim araç midline plus. O kısım fırçalı gri ve tek parça halinde. Ledi oraya nasıl yerleştireceğim bilmiyorum. Artık gelince bir hal çaresine bakacağım.

İlandaki parçayı 10 gün önce bende sipariş etmiştim, şu an yolda. hatta ilanın içeriğinde ilk başta led yoktu, satıcı sonradan led'de ilave etmiş. Ben başka parçalar ile birlikte sipariş geçtiğim için, bu parçanın yanında ledini ücretsiz göndermesini istedim, tamam dedi ama bakalım gelince içinden led çıkacakmı  :(

İlandaki parçayı 10 gün önce bende sipariş etmiştim, şu an yolda. hatta ilanın içeriğinde ilk başta led yoktu, satıcı sonradan led'de ilave etmiş. Ben başka parçalar ile birlikte sipariş geçtiğim için, bu parçanın yanında ledini ücretsiz göndermesini istedim, tamam dedi ama bakalım gelince içinden led çıkacakmı [emoji20]
Su hizmet müşteri memnuniyet bizde yok maalesef

İade degisim yok yazip geciyor bizimkiler

Bunun montaji sanilandan zor olabilir. Ayak aydinlatmaya degil de kapidaki modülden baglanti almak sanki daha dogru. 
Zor değil aslında yapan olmuştu forumda, 

Ayak aydınlatmaya bağlanınca herhangi bir sıkıntı yaratacak bir durum olmaz diye düşünüyorum.

Çünkü kapıyı sökmek ve oradan içeri kablo çekmek daha zor.

Zor değil aslında yapan olmuştu forumda, 

Ayak aydınlatmaya bağlanınca herhangi bir sıkıntı yaratacak bir durum olmaz diye düşünüyorum.

Çünkü kapıyı sökmek ve oradan içeri kablo çekmek daha zor.
Menüde ayak aydinlatma siddeti ile ambiyans aydinlatma siddeti ayarlari ayri degil miydi? Eger yanlis hatirlamiyorsam ayriydi. Boyle olunca da isik siddeti ayari yapilinca orijinal olmayan bir durum ortaya cikar bence

@Kysr038 @ZaGani hocam ben ayak aydınlatmadan aldım ambianslarla hemen hemen aynı parlaklığı ama ayak altını kısınca doğal olarak torpido üstündeki ledde kısılıyor kısıyormuyor sadece ilk başta 1 defa denedim ama tabiki kapıdan yani ambianstan alınırsa çok daha güzel olur hepsi birbiriyle uyumlu olur

Merhaba arkadaşlar, 7gün önce AliExpress'ten sipariş ettiğim silecekler bugün geldi. Henüz takıp denemedim, sessiz temiz ve uzun ömürlü olduğunu iddia ediliyor. Bakalım deneyip göreceğiz.

Ürün 4 farklı renkte sunuluyor, ve ayrıca her araç için farklı Kodları var. Bizim araçlarımız için H6 connector'lü olan uygun, sipariş ederken buna dikkat edin.

€ 23,05 31% İndirim | HESITE renkli cam sileceği bıçakları VW Volkswagen Golf MK7 MK8 Hatchback Estate Sportsvan 2012 2014 2015 2018 2019 2022
https://a.aliexpress.com/_EHlvRT7

2872AFFA-D2FF-4A48-AB5E-CE54FA8135A3.jpegE111885C-24ED-4D10-8BEC-92CAD79F5665.jpegF05A88E7-C586-4C07-97D4-6BD50CD1A9E4.jpegE43731EB-D6E3-45A7-A9F4-636CEB991FFC.jpeg
Uçlarındaki beyaz plastik parça korumaymış resimleri çektikten sonra fark ettim.

Geri
Üst Alt