A Sütunu Kaplama Parça Kodu

bunyamin81

Üye
İsim
Bünyamin
Merhabalar

Başlıktada belirttiğim gibi aşağıdaki fotoğrafta görünen parçanın kodu lazım. Kumaşı çok aşınmış, pütür pütür olmuş kaplatmak yerine değiştirmeyi düşünüyorum.

Bilgisi olan var mı?
2ae7d5fd5f18990de69dc6ccf6f55a27.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar, onun iki yolu var. İlki o parçayı kendiniz söküceksiniz, ikincisi servise gidiceksiniz. Çoğu araçta çok basit şekilde çıkıyo. Üst taraftaki tırnaklarından kurtarın geliyo, kolay kolay kırılmaz.

Upvote 0
Merhabalar

Başlıktada belirttiğim gibi aşağıdaki fotoğrafta görünen parçanın kodu lazım. Kumaşı çok aşınmış, pütür pütür olmuş kaplatmak yerine değiştirmeyi düşünüyorum.

Bilgisi olan var mı?
Paylaştığınız görseli görüntüleyemiyorum fakat aşağıdaki 35 No.lu parçayı arıyorsanız rengine göre kodları aşağıdaki gibidir.

Screenshot_4.jpg

Screenshot_3.jpg

Upvote 0
Merhabalar

Bilgisi olan var mı?

Ustam gösterdiğiniz c değilde sanki a sütunu
Şimdi telefonda bir daha denedim görseli gördüm, C değil A sütunu bu evet.

image.png

Balığı verdik, balık tutmak için de link vereyim: https://volkswagen.7zap.com/tr/rdw/golf+variant+4motion/golf/2016-746/8/867-867065/  :D

Fiyat alın ama fiyatı öğrenince muhtemelen değiştirmekten vazgeçeceksiniz. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Arkadaşlar benim aracımda bu sütun kaplaması elimle dokununca yukarı aşağı salınıyor. Genel olarak mı böyle yoksa benim araçta mı bir problem var ? 

Upvote 0

Geri
Üst Alt