Golf 7 cam tavanın önündeki yanıklar ve lekeler

piano black folyo kaplatın bence ilk olarak. randıman alamazsanız son çare boya maalesef

Konuyu hortlatmış olacağım ancak sonuçları merak ettim.. kaplama yada serviste değişim yaptıranlar oldu mu?

@isok malesef hocam öyle duruyor bakmamaya çalışıyorum o noktaya 😬

benim eski golf 6 da da vardı aynısı, döküldü boydan boya benimkisi daha kötüydü yani en mantıklısı kaplatmak ama hic bilgi sahibi değilim : )

Benim eski golfte cam tavanda hiç birşey yoktu kunzelin fitil bakım spreyi sıkmıştım tavan fitillerine sonra kenarında sizinki gibi atmalar oldu.

Kimyasallar çok zararlı malesef.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cam tavanlar illa bir yerden bir sorun veriyor galiba.

Aynı sorun bende de oldu ve zamanla ilerledi. Serviste parasını verip değiştirdim.. Maalesef kronik sorunları bitmiyor bu markanın.. beraberinde arka cam fitillerimi değiştirttim gene parasını verdim. şimdi de ön kelebek camlarındaki fitilleri değiştirteceğim parasını verip.. Arabaya gözüm gibi bakıyorum, kendim  yıkıyorum, suda zaten tazyik yok, tazyikli su tutacağım zaman da fazla yaklaştırmam fitillere ama sonuç ortada..  Fitiller durup dururken eridi gitti.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@GGUROLL 

Hocam merhaba, 

Çerçevinin iki tarafında küçük çatlak nedeniyle Haziran ayında uzatılmış garantiden değiştirdim. 7.135tl gibi bir rakam tutmuştu..

@GGUROLL Hatırlamıyorum hocam, Eğer araçtaki faturayı çıkartmadıysam yazarım alıntılayıp. Her zaman ki gibi ilk defa karşılaşıyoruz böyle bir sorunla gibi klasik bir cümle ile başladılar, fotoğraflar çekildi ve genel merkeze gönderildi. 2015 de sıfır aldığım araç ilk günden beri servis bakımlı olduğu için fiyat ortalama 1500-1700TL bandında çıktığını hatırlıyorum. Cam tavan sökülüp tekrar monte ediliyor demişlerdi sanırım. 2013 model servis bakımlı olmayan bir araç sahibi sorduğunu 5bin TL nin üzerinde bir fiyat verdiklerini hatırlıyorum, forumda yazmışlardı.

Ayni sorun bende de var cam tavanin siyah kaplamasi mi diyim sanki atmis gibi. Ben komple piano black gibi ayni tonda kaplama yaptirmayi dusundum . Usta bana bunlar oyle gecmez dedi bende vazgectim. Ama bence gecer :) bilginize
Peki nasıl geçer buradaki boya yıpranması? Cam tavanın önündeki kısımda diz boyu boya yıpranması bende de var.20220804_115341.jpg20220804_115241.jpg

Bu eski konuya ilave olarak bu yara diyelim baya çoğaldı 2 katman şeklinde şuan gittikçede büyüyecek gibi

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt