Golf almak istiyorum yardımcı olur musunuz

Bence 150 bin liralık bir golf alınacaksa, çok boş olmamalı, en azından Bluetooth, otomatik far, kararan ayna, hız sabitleme gibi özelliklerin olduğu comfourtline bir golf alınabilir, km düşük yıl yeni olsun derseniz bu da 2015-2016, 1.2 motorlu sürüş konfor ve ışık paketi olan golfler olabilir, 1.2 motor üzmez çekiş hız normal bir kullanıcıyı tatmin eder, şehir içi yakıt tüketimi de iyidir.

Otomatık arac dusunuyorsanız mutlaka servıs bakımlı olmasına dıkkat edınız cunku otomatık arac saatlı bombadır heran sanzıman arızası verebılır

@Musaaksoy teşekkürler 135 olan manuel diğer araçta Sivastaymış şu sıralar malum şehir dışına çıkamıyoruz ben istanbuldayım

@irmik bu araçlar dolu olarak hoşuma gidenlerdi hocam, o paraya 1.4 tsi highline da alabilirsiniz ya da 7.5 makyajlı kasa da bakabilirsiniz seçim sizin

Bence alın 1.0 dsg o paralara çok temiz düşük km bulursunuz...

Konu başlığının açıklamasındaki golf kelimesini çıkarırsak eğer.

150 bin tl ye kullanımı rahat,sorun çıkarmayacak

Sıfır km Leon style 1.0 manuel öneririm.

Şu an olsa alacagım tek arabadır.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben bisey diyemedim , benim bile kafam karıştı?

Mk7/mk7,5?

Sunrooflu/ sunroofsuz?

Led far yada bixenon uled ihtiyaç elzemi /şiddeti??

Midline/comfort seçiminde + lar -ler

Düşük km / yüksek km tercihi /sınırı  ?  

Nazarsız boyasız / nazar degmiş ufak tefek boyalı

Alıcı tarafından  bu kriterler belirlenmediği sürece 101 çeşit alternatifli ilan arasında boğulma olur

@Savatage max 60000km düşünüyorum ufak tefek boyalı olmasında sorun yok öncelikli olarak comfort line , diğer özellikler elzem değil tabiki gönül isterki sunrooflu ve içi dolu paket olsun 

Merhaba Hocam,

Bende aracımı satıyorum. İlgilenirseniz iletişime geçebiliriz.

İlan No; 804658251

150 bin lira 

2016 model mk7 (makyajsız)

Comfortline 1.2 tsi

Ön arka park sensörü + cruise control extra paketi eklenmiş yani dahil (sürüş konfor paketi denir)

Far sensörü+yağmur sensörü+karartmalı iç dikiz aynası extra paketi dahil (ışık paketi denir)

Evet böyle bir araca max 45-50 bin km de olmak üzere para yetiyor.

Sunroof yok

Uled bixenon yok ama

Yada kısa yoldan söyleyim 

Yukarıdaki 

1.2 tsi comfort dsg  aracın sürüş konfor paketli +ışık paketli 2016 model 50-55 bin km deki boyasız nazarsız değişensiz olanı icin 150 bine araç var / bulunur/ alınır

Bana görede ederi değeri 150 bindir...

Geri
Üst Alt