voice command ?

chekich26 dedi:
arkadaslar oyle arac incelerken ozelliklere bakiyordumda turkiyede uc arac da filan var yazmis dukkatimi cekti bi incelermisin ozelliklerini bakalim ne yorumlar gelecek TURKIYEDEKI EN FULL 150hp ACT MOTOR GOLF !!!

İlan No: 247499545

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-turkiyedeki-en-full-150hp-act-motor-golf-247499545/detay
Değerli Hocam;

Klasik bir uydurma.. Ayrıca ücret ödenerek alınan bir donanım değildir.

Bu özellik sadece Discover Pro'da bulunur.

Bu makine Discover Media. Dolayısıyla sesli komut mevcut değildir.

DCC bu fiyata değildir. 2652 TL dir

"DCC Aktif sase sport+comfort+eco                                            3500tl"
Güzndüz Ledli Bi-Xenonlar 1.605 TL'dir.

Buradaki fiyatı fazla göstermek için atmışlar.

"U Led farlar+ Bi-Xenon farlar+otomatik uzun far+viraj takip      3315tl"
Bu zaten standart:

Renkli ekranli 6 inc premium yol bilgisayari                                  500tl
Ya o fiyat nedir Allah aşkına?

Moderatör tarafında düzenlendi:
ilan sahibi israrla 2015 yilinda siparis edilen 6 inc ekranli navigasyonlu discover media ile de geldigini vurguluyor VOİCE tusu bulundugunu ve serviste ucret verilip aktif ettirildigini belirtti kafam karisti

Moderatör tarafında düzenlendi:
chekich26 dedi:
ilan sahibi israrla 2015 yilinda siparis edilen 6 inc ekranli navigasyonlu discover media ile de geldigini vurguluyor VOİCE tusu bulundugunu ve serviste ucret verilip aktif ettirildigini belirtti kafam karisti
Teknik özellikler listesinde bu özelliğin opsiyonel olduğuna dair bir bilgiyle karşılaşmadım.

Bugüne kadar bildiğim bu özelliğin Discover Pro'dan başka bir cihazda bulunmadığı yönündedir.

Ben serviste bu özelliğin aktive edilebildiğini de ilk kez sizden işittim.

Bu kadar ısrarlıysa Ender elektroniği arayıp sormanız halinde doğru bilgiye ulaşmak mümkündür.

Geri
Üst Alt