Bayilerde benzinli araç var mı?

Reklam değilse, bu adamların hiç bir zaman uygun fiyatlı aracı olmuyor. Sürekli 10-20 si fazla. Özelikle raporla araç satışında iyi sükse yaptılar. Buradakilerin araç fiyatından haberleri olmadığı icin 10-15 fazlasına sattı raporlu araçları. Bu yüzden çokta uygun araç satan adamlar değil hatta kazikci da oluyorlar halk değimiyle. Emre auto

Moderatör tarafında düzenlendi:
@tiesay Ben de Adana Aykan dan sipariş vermiştim şubatın ilk haftası kaporayı vermiştim. Araçlar çıkış limanına geldi yaklaşık bir haftadır orada bekliyorlar. Henüz gemiye yüklenmedi. Fiyat konusunda sıkıntı olursa ben de iptal edeceğim. Ben kaporayı verdiğimde 214 bin demişlerdi. 2 nisanda zam gelmiş artı kur farkı ile ne fiyat isteyecekler bakalım. durama göre iptal edip etmeyeceğime karar vereceğim. Bu arada sipariş verdiğim araç 1.5 higline. 

Galeriye araç da satmam araç da almam sıfır alacaksam 2. shibi ben olduktan sonra ister 100km de olsun ister 10bin

Klasik bağcılar galerisi !

12.fotoğraf ile 13.fotoğraftaki direksiyona bakınca ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız...
Benimde dikkatimi cekti

@Musaaksoy Direksiyon parlak, kullanilmis, fotograflar farkli araclardan, büyük ihtimalle müsteri cekmek icin ilan vermisler, gittiginizde galeriye " o arac satildi, size su araci +30 bin lira fiyata verelim-kelepir" diye satmak isterler

@Musaaksoy direksiyon tuş takımını kontrol edebilirsiniz 😊 golf icin guzel fotoların derlemesi yapılarak araç satılabilirin kanıtı. Tabi satılırsa

[mention=4688]bunyamin81[/mention] hocam ben mevzuyu anlamadım, ne var ki direksiyonda?
Üstad basit tabirle hız sabitleme var birinde, diğerinde yok.

Hatta far anahtarına bakarsanız auto konumu yok ama araçta ışık paket varmış

@Alehondro01 ben de Şubat sonunda 1.5 comfortline sipariş verdim, benimki hala üretim aşamasında. Siparişi iptal edip gidip Leon, Astra falan mı alsam diyorum, onların fiyatı 190 bin civarında. Haziran'da Golf geldiğinde fiyatı belki 250 bin olacak, kur her gün artıyor, o zaman iptal edeceğim ama alternatif araçların da fiyatı artacak. Araba almak için kötü bir döneme geldik, ihtiyacım olmasa 2020'de araba almak akıl karı değil.

@bunyamin81 ilanı verenin dangozluğu araç sıfır stok yapmış biraz normalleşme olunca bu fiyatada bulunmaz sıfır arabada zor bulunur

Üstad basit tabirle hız sabitleme var birinde, diğerinde yok.

Hatta far anahtarına bakarsanız auto konumu yok ama araçta ışık paket varmış
@Musaaksoy

Hocam 13. Foto demişsiniz, sadece direksiyonun ucu görünüyor, ben de diyorum nasıl göz var sizde. Meğer 11 ile 12.fotoyu kastetmişsiniz. 

@Musaaksoy

@krym

Bir artı da bu araç comfortline değil, hatta sanırım 2019 da değil çünkü ekran 8" composition media değil. 

@krym

Not : Mentionları hatayla 2 kere yaptım, mobilden de düzeltemedim, görüntü kirliliği için af ola. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Metin Şen hocam emre otodan hiç araba almadımda satmadımda.... reklamını yapmıyorum ama galerici olarak bayilerden çok sıfır araç satışları olduğunu duydum vardır bir hikmeti... kimse pahalı ürünü almaz zannımca

Geri
Üst Alt