Güneşlik Çıkarma

newspeed

Üye
İsim
Mehmet
Merhaba arkadaşlar,

Yolcu tarafındaki güneşlik zıngırdamaya başladı. Acaba güneşliklerin yerinden nasıl çıkartılabileceğiniz bileniniz var mı?

Değerli Hocam;

Ses yapan parça kapak Hocam. Ancak garantiden değişiyor.

Canınızı sıkmaya değmez. Arıza açtırıp talep ettirin parçayı gitmeden.. Garantiden değiştiğini bildiğinizi söyleyin. Arasınlar sorsunlar  Doğuş'a.

Beklemeden montajını da yaptırabilirsiniz.

Geçmiş olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@newspeed

Hocam neresi zıngırdıyor acaba. Bu aynayı açtığımız bölüm mü? Bir arkadaş birşey sıkıştırıp çözmüştü galiba.

Merhaba hocamö bende de vardı bu sorun;

Bu ,Kronik bir durum Golf 7 lerde . bende çok çektim bundan ama servise gittiğimde bunada baktırdım.  İzalasyon yaptık giderdik dediler. şayet devam ederse garantiden değişimi yapılacak. 2 aya yakın oldu ses seda yok şimdilik :)

@silvershadow merhaba hocam bir kere gittim 5 saat beklersiniz dedi hasmetmahaplar ben de ciktim. Hangi kapak acaba bu? Degisim talebi yaparken ozellikle belirteyim.

@Ender Güzel haber.  Hangi servis bunu yapan?

@yusuf valla tam lokasyonu belirleyemedim.  Büyük ihtimalle kapaktir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Voskar Rize vw servis

One Life Live it.!!!

newspeed dedi:
@silvershadow merhaba hocam bir kere gittim 5 saat beklersiniz dedi hasmetmahaplar ben de ciktim. Hangi kapak acaba bu? Degisim talebi yaparken ozellikle belirteyim.

@Ender Güzel haber.  Hangi servis bunu yapan?

@yusuf valla tam lokasyonu belirleyemedim.  Büyük ihtimalle kapaktir.
Değerli Hocam;

O parçanın sökülmesi o kadar da kolay olmayabilir.

Ama 5 saat sürmez o kesin.. O kadar saatte baskı balata değişir yahu...

Abartılı olmuş. Sizi vazgeçirmek için abartmış olabilirler.

Bahse konu kapak makyaj aynası kapağıdır ve buyrun burada  detayları bulunmaktadır:

rQarma.jpg

7kpzVl.jpg

Geri
Üst Alt