Z.Trafik sigortası PRİM

Trf . Sigortasında teminatlar tüm firmalarda  aynıdır.  Sadece kaza anında yol yardım çekici hizmeti vermeye başladı bazı firmalar (aynı kasko daki gibi) o zaman 90-100 şişiyor...

2 mizde de bu kloz yok zaten!

Basamakta 7 bende de
-Standart teminatlı ürün

-Ekstra teminatlı ürün

-Süper teminatlı ürün diye yeni bir şey çıkarmışlar;

Örnek;

klm.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Banada sigortacı trafiğe 460küsür,kaskoya da 1100 küsür bişeyler dedi ama telefonda pek anlamadım.Ctesi ne kadar saplanacak bakalim göreceğiz.Kasko hersene yükseliyor yalnız.Axa sigorta.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2017 Golf 7.5 1.4 TSI COMF.DSG Aracımın bugün kasko ve trafik poliçelerini yenilettim. 2 yıllık hasarsızlık indirimi ile birlikte( Araç 34 plaka)

Kasko: Ak sigorta ( IMM limitsiz ) Genişletilmiş kasko:1.050.-TL.

Trafik: Sampo japan: 605.-TL.

[mention=2496]KaiZeN[/mention]
Klozlar 4 / 4 lük 
Zaten sıkıntıda burda 
30 gün ikame araç veriyor ...bunu istemiyorum bu klozu çıkartmayı denedik sigorta şirketi çıkartırmıyor. (Aracım yetkili serviste komada yaşam mücadelesi verirken neyleyim 30 gün ikame aracı..otobüse binerim ben...
Cam hasarında orjinal cam / yetkili servis klozu var !
Orjinal olsun da  isterse Paşabahçe  şişe cam fabrikasında taksınlar...yani yetkili servisde cam değisimide  istemiyorum.
Bunu da çıkaramadık tekliften 
Başka sigorta firmalarında bunlar 80 er den 160 lira düşürüyor mesela 
Mesela tek sürücü indirimi ? 
Çoğu sigorta şirketinde bu indirim var ? 
Bu tam benlik ! 
Ben aracımı kimseye vermem ! Geçen vale anahtarı alıyım abi dedi ?
Vale / kız / papaz / sinek 2 ikili 
Alayı gelse vermem anahtarı.
Ne değerli araban varmış be abi dedi !
Değerli olduğu için vermiyorum ya ?
A5 le gitsem değersiz olurdu tabi (a5 e binenin cebinde en az A6 parası daha vardır ! Koyarmı sağını solunu sürtse?)
Klozlar konusunda çok yanlış düşünüyorsunuz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@KaiZeN

Klozlar 4 / 4 lük 

Zaten sıkıntıda burda 

30 gün ikame araç veriyor ...bunu istemiyorum bu klozu çıkartmayı denedik sigorta şirketi çıkartırmıyor. (Aracım yetkili serviste komada yaşam mücadelesi verirken neyleyim 30 gün ikame aracı..otobüse binerim ben...

Cam hasarında orjinal cam / yetkili servis klozu var !

Orjinal olsun da  isterse Paşabahçe  şişe cam fabrikasında taksınlar...yani yetkili servisde cam değisimide  istemiyorum.

Bunu da çıkaramadık tekliften 

Başka sigorta firmalarında bunlar 80 er den 160 lira düşürüyor mesela 

Mesela tek sürücü indirimi ? 

Çoğu sigorta şirketinde bu indirim var ? 

Bu tam benlik ! 

Ben aracımı kimseye vermem ! Geçen vale anahtarı alıyım abi dedi ?

Vale / kız / papaz / sinek 2 ikili 

Alayı gelse vermem anahtarı.

Ne değerli araban varmış be abi dedi !

Değerli olduğu için vermiyorum ya ?

A5 le gitsem değersiz olurdu tabi (a5 e binenin cebinde en az A6 parası daha vardır ! Koyarmı sağını solunu sürtse?)
Kasko 'da "tek sürücü klozu" belki bundan 50-100 lira indirim sağlarsın fakat sigorta şirketi bunu sürekli müşterinin aleyhine kullanmak için elinden geleni yapar., kılı kırk yarar, bu riske girmeye değmez..

Geri
Üst Alt