Golf 1.4 TSI DSG Highline sonradan eklenebilen donanımlar

ismail157

Üye
İsim
İsmail
Merhaba,

Bu hafta bende siparişimi verdim fakat siparişime ergoactive koltuk ve u led ekletmek istiyordum satış temsilcisi araçların fabrika çıkışlarının o şekilde olması gerektiğini belirtti ve istersem özel siparişle yaklaşık 3 ayda gelebileceğini belirtti bende o kadar süre beklemek istemediğim için ilgili donanımları ekletmedim.

Bunun dışında aracı teslim almadan hangi ekstra donanımları ekletebilirim bilgi verebilir misiniz?

Geri görüş kamerası eklenebilir 600 tl fark ediyordu galiba.U ledi kesinlikle ekleyin Ergotu kullanan herkes çok memnun fiyatına göre çok iyi bir opsiyon.

@ismail157

@silvershadow murat hocamın izniyle copy-paste yapıyorum;

Sonradan eklenebilen donanım Oldukça sınırlı sayıda ve oldukça pahalı olması kaydıyla var.

Yanına açıklama yazılmayanlar Hem yetkili servislerde hem de Enderde yaptırılabilmektedir.

*Alarm

*Ön ve arka park sensörleri.(OPC destekli olanını henüz tüm bayiler monte edemiyor)

*Hız sabitleyici

*Renkli ekranlı çok fonksiyonlu yol bilgisayarı(premium) (Sadece Ender elektronikte.)

*Geri Park Kamerası (Sadece Ender Elektronikte, Composition Media sahiplerine ve belli sınırlı üretim versiyonlarında mümkün olmak kaydıyla)

*LED stop lambaları

*Led Plaka aydınlatma

*Işık Görüş paketi (Sadece Ender Elektronikte ve fabrika çıkışlı olanların sahip oldukları hassasiyete tamamen  sahip olmamakla birlikte)

*iPdd adaptörlü Media-in multimedia soketi.

*Sürüş konfor paketi

* Composition Media (Sadece Ender Elektronikte)

* Discover Pro (Sadece Ender Elektronikte)

* Body kit(komple veya ön/yan arka/Spoiler ayrı ayrı parçaları)

*  Çeki Demiri (Sadece yetkili servislerde)

* Direksiyondan kumandalı Bluetooth

* 18 inch Rotary jantlar

* Led Ayak ambiyans aydınlatma (Sadece Ender Elektronikte)

* Basic/Gündüz Çift/Tek U Ledli Bi-Xenon farlar (Sadece Ender Elektronikte)

* Çok fonksiyonlu deri direksiyon (Midline Plus'tan Comfortline veya Highline'a yükseltme) (Abdullah Usta ile Ender Elektronikte)

*GTI spor direksiyon (Sadece Ender Elektronikte)

* Otomatik kendiliğinden kararan dikiz aynası Sadece Comfortline donanıma (Sadece Ender Elektronikte)

* Midline Plus araçlara sis farı ve statik viraj farı. (Sadece Ender Elektronikte)

maniax dedi:
@ismail157

@silvershadow murat hocamın izniyle copy-paste yapıyorum;

Sonradan eklenebilen donanım Oldukça sınırlı sayıda ve oldukça pahalı olması kaydıyla var.

Yanına açıklama yazılmayanlar Hem yetkili servislerde hem de Enderde yaptırılabilmektedir.

*Alarm

*Ön ve arka park sensörleri.(OPC destekli olanını henüz tüm bayiler monte edemiyor)

*Hız sabitleyici

*Renkli ekranlı çok fonksiyonlu yol bilgisayarı(premium) (Sadece Ender elektronikte.)

*Geri Park Kamerası (Sadece Ender Elektronikte, Composition Media sahiplerine ve belli sınırlı üretim versiyonlarında mümkün olmak kaydıyla)

*LED stop lambaları

*Led Plaka aydınlatma

*Işık Görüş paketi (Sadece Ender Elektronikte ve fabrika çıkışlı olanların sahip oldukları hassasiyete tamamen  sahip olmamakla birlikte)

*iPdd adaptörlü Media-in multimedia soketi.

*Sürüş konfor paketi

* Composition Media (Sadece Ender Elektronikte)

* Discover Pro (Sadece Ender Elektronikte)

* Body kit(komple veya ön/yan arka/Spoiler ayrı ayrı parçaları)

*  Çeki Demiri (Sadece yetkili servislerde)

* Direksiyondan kumandalı Bluetooth

* 18 inch Rotary jantlar

* Led Ayak ambiyans aydınlatma (Sadece Ender Elektronikte)

* Basic/Gündüz Çift/Tek U Ledli Bi-Xenon farlar (Sadece Ender Elektronikte)

* Çok fonksiyonlu deri direksiyon (Midline Plus'tan Comfortline veya Highline'a yükseltme) (Abdullah Usta ile Ender Elektronikte)

*GTI spor direksiyon (Sadece Ender Elektronikte)

* Otomatik kendiliğinden kararan dikiz aynası Sadece Comfortline donanıma (Sadece Ender Elektronikte)

* Midline Plus araçlara sis farı ve statik viraj farı. (Sadece Ender Elektronikte)
Anladığım kadarıyla ender elektronik bize yardımcı olacak bu hususta

ismail157 dedi:
Merhaba,

Bu hafta bende siparişimi verdim fakat siparişime ergoactive koltuk ve u led ekletmek istiyordum satış temsilcisi araçların fabrika çıkışlarının o şekilde olması gerektiğini belirtti ve istersem özel siparişle yaklaşık 3 ayda gelebileceğini belirtti bende o kadar süre beklemek istemediğim için ilgili donanımları ekletmedim.

Bunun dışında aracı teslim almadan hangi ekstra donanımları ekletebilirim bilgi verebilir misiniz?
Hocam günaydın.

Uledli bixenon farlar sonradan ekleniyor fakat, far + afs modülü + kodlama + montaj gibi işlemler 4500 TL gibi bir fiyata geliyor. Ergo koltuk eklenebildiğini sanmıyorum. En fazla koltuk kenarları, kol dayamalar gibi yerleri kaliteli bir döşemecide deri kaplatabilirsiniz.

ismail157 dedi:
Merhaba,

Hocam sipariş edilip boşa çıkan araç var mı kontol edin canlı destek ile. Belki aradığınız aracı biri sipariş etmiştir. 3 ay sürmez sipariş içinizde kalmaması için isteklerinizin hepsini içeren bir sipariş verin ;) sonra keşke demeyin...

@ismail157

Değerli Hocam;

Bir kez bindikten ve deneyimledikten sonra sadece ErgoActive koltuk için aracını satan tanıyorum..

O kadar etkili bir opsiyonel donanımdır

silvershadow dedi:
@ismail157

Değerli Hocam;

Bir kez bindikten ve deneyimledikten sonra sadece ErgoActive koltuk için aracını satan tanıyorum..

Ben de bu donanımı ekletmek istiyordum ama özel siparişe gireceği ve gelmesi daha uzun süreceği için vazgeçmiştim. Hayırlısı bakalım herşeyde bi hayır vardır.

ismail157 dedi:
@ismail157

Değerli Hocam;

Ben de bu donanımı ekletmek istiyordum ama özel siparişe gireceği ve gelmesi daha uzun süreceği için vazgeçmiştim. Hayırlısı bakalım herşeyde bi hayır vardır.
Hocam hazır araçları sorgulamadıysanız tekrar sorgulayın derim. Belki bu opsiyonlara sahip hazır araç vardır ve hiç beklemezsiniz ;)

yusuf dedi:
@ismail157

Değerli Hocam;

İstanbul da 4-5 bayi aradım ellerinde şu an hiç yoktu araçtan sadece gelen araçlarda vardı ergoactive olmayan

Hocam hazır araçları sorgulamadıysanız tekrar sorgulayın derim. Belki bu opsiyonlara sahip hazır araç vardır ve hiç beklemezsiniz ;)
İstanbul da 4-5 bayi aradım ellerinde araç yoktu sadece gelecek olan araçlar için vardı ergoactive donanımsız araç

@ismail157

canlı destekten sorguladınız mı onlar tüm bayilere gelecek araçları görüyorlar.

Geri
Üst Alt