Tavan döşemesi sarkması

Yolda giderken kafama değdikçe sinirden tutar komple çekerim ben olsam 😀

Yalnız şikayeti oluşturan araç sahibini de takdir ettim. 10 sene geçse bile firmayı darlamaktan geri kalmamış 😀

Aracın ilk sahibi mi, sıfırdan beri mi onda ? Tavan kimyasallarla temizlik işlemi gördü mü ? Ya da ıslanan nemli kalan iç mekanın kururken nemin tavan döşemesine nufuz etmesi falan mı oldu?

Bu Golf tavan döşemelerinde dikkatimi çeken bir şey var araç koltukları siyah ise tavan açık renkli,
Araç koltukları bej renkte ise tavan koyu renk oluyor.

İkisi aynı anda siyah olsa daha havalı durur gibi geliyor bana..

Yolda giderken kafama değdikçe sinirden tutar komple çekerim ben olsam 😀

Yalnız şikayeti oluşturan araç sahibini de takdir ettim. 10 sene geçse bile firmayı darlamaktan geri kalmamış 😀

Aracın ilk sahibi mi, sıfırdan beri mi onda ? Tavan kimyasallarla temizlik işlemi gördü mü ? Ya da ıslanan nemli kalan iç mekanın kururken nemin tavan döşemesine nufuz etmesi falan mı oldu?

Bu Golf tavan döşemelerinde dikkatimi çeken bir şey var araç koltukları siyah ise tavan açık renkli,
Araç koltukları bej renkte ise tavan koyu renk oluyor.

İkisi aynı anda siyah olsa daha havalı durur gibi geliyor bana..
aynisi megane 2 aracimda basima gelmisti, ilk sahibiydim arac 8 yada 9 yasinda iken sadece iscilik ile yetkilide degistirtmistim tavan dosemesini, merkezin yonlendirdigi servise gittim usta bakinca “aa bunun kendisi atmis daha once cok geldi bariz belliydi tavani yikadiklari senin durum acikca kendiliginden salmis” demisti bende hay Allah razi olsun senden dediydim hakkatende hic detailing temizle islemi yaptirmamistim aracin tavan dosemesine, havasi degismiti yenilenince tavan daha bi aydinlik olduydu ici :)

Geri
Üst Alt